"Muzikālās bankas 2011" fināla balsojumā arī liepājnieki 1

Šodien, 6. decembrī, sākas Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas "Muzikālā banka 2011" lielais finālbalsojums, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada vērtīgākās dziesmas latviešu valodā. Balsošana ilgs līdz pat 15. janvārim, bet populārās dziesmu aptaujas apbalvošanas ceremonija tradicionāli notiks Ventspilī 21. janvārī, un šogad tā iecerēta īpaši krāšņa -  kā ūdens strūklaku un multimediju šovs.

Finālbalsojumā piedalās 20 dziesmas, kas mēneša balsojumos saņēmušas vislielāko klausītāju atbalstu. Noslēguma balsojums arī šogad notiek divās kārtās: līdz 30.decembrim iespējams balsot par visām 20 dziesmām, bet no 2. janvāra līdz 15. janvārim – par 15 labākajām. Balsot par gada vērtīgāko dziesmu iespējams aptaujas mājas lapā muzikalabanka.lv, kur atrodama arī plašāka informācija par balsošanu, un portālā draugiem.lv/muzikalabanka.
    
Nu jau tradicionāli vērtīgāko dziesmu noteiks klausītāji un īpaša "Muzikālās bankas" ekspertu padome. Arī šogad ekspertu padomē iesaistījušies profesionāli, ar aptaujas fināldziesmām nesaistīti mūziķi, kuri ar īpašiem priekšnesumiem kuplinās arī "Muzikālās Bankas" apbalvošanas ceremoniju Ventspilī. Šogad ekspertu padomē darbojas komponisti Mārtiņš Brauns, Aigars Grāvers un Kārlis Lācis, perkusionists Nils Īle, operdziedātāja Ilona Bagele, dziedātāji Ainars Mielavs, Intars Busulis, Žoržs Siksna u.c.

Sākoties finālbalsojumam, "Muzikālās bankas 2011" radio raidījumu klausītājus gaida tikšanās ar fināldziesmu izpildītājiem un ekspertiem, bet "Biļešu servisa" kasēs jau sākusies biļešu tirdzniecība uz prestižo un tradīcijām bagāto apbalvošanas ceremoniju.

Apkopojot gada rezultātus, finālbalsojumā iekļuvušas šādas dziesmas (alfabēta secībā):

Ave Pali – Otra puse un Aija Andrejeva

Debesis tomēr ir – Reiniku ģimene

Dzīve izdodas – Musiqq

Izvēlies – Andris Ērglis

Labāk vēl neaizmiedz – Lauris Reiniks

Laid mani mājās – Jānis Lemežis un Niks Matvejevs

Lai Neatrod – Rassel & Samanta Tīna

Mana zeme zied  – Nikolajs Puzikovs

Mazajām sirsniņām – PeR & Lady’s Sweet

Miljonārs – Musiqq

Minēt nav vērts – Oskars Deigelis

No griestiem atspēries – Blitze

Pat ja tev – Ivo Fomins

Pilnīgi viens – Instrumenti

Slāpes nepāries  – Kaža

Tu mani cel –DJ Dween & Miks Dukurs

Tu mani demoralizē – Labvēlīgais tips

Tu melo skaisti – Evija Sloka

Viens un tas pats – Nikolajs Puzikovs

Viņa grib tik daudz – Dzelzs Vilks

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jānis

man ļoti patik grupa musiqq ar dziesmu miljonārs

pirms 5 gadiem, 2016.08.16 17:05

Kultūra