Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Muzikālajā pēcpusdienā Liepājā uzstāsies ansamblis ''Bursztynki''

Sestdien, 19. augustā pulksten 16 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas poļu biedrības ''Vanda'' dziesmu ansamblis ''Bursztynki'' (tulkojumā no poļu valodas ''Dzintari''), savukārt svētdien, 20. augustā pulksten 12 Jūrmalas parka bērnu laukumā notiks vasaras bērnu rīts kopā ar Liepājas Ceļojošo cirku ''Beztemata'', kuri mazajiem apmeklētājiem piedāvās ceļojumu pasaku pasaulē ar vācu tautas pasaku ''Kā radies naids  starp suni un kaķi un pelēm un kaķi''.

Ansamblis "Bursztynki" un tā vadītāja Ivonna Jadviga Šakale apmeklētājus priecēs izpildot gan poļu tautas dziesmas, gan populārās un sakrālās dziesmas, kā arī populāru latviešu komponistu darbus.

"Bursztynki" ir uzstājies koncertos Liepājā un tuvējā apkārtnē, Tukumā un vairākos Latgales novados,  senioru sadziedāšanās svētkos, piedalījies poļu dziesmu konkursos Jēkabpilī, Daugavpilī, Pasienē, savukārt šī gada rudenī ansamblis dosies savas dziedāšanas un valodas prasmes stiprināt Varšavā.

Poļu biedrība ''Vanda'' būs sarūpējusi klausītājiem arī pārsteigumu, programmu papildinot ar vēl kādu draudzīgu muzikantu kolektīvu, par kuru vairāk būs iespējams uzzināt sestdien.

Savukārt, svētdien, 20. augustā, bērnu laukumā, būs iespēja satikties un priecāties kopā ar  Liepājas ceļojošo cirku ''Beztemata''. Vācu tautas pasaku ''Kā radies naids  starp suni un kaķi un pelēm un kaķi'' stāstīs par cilvēku draudzību ar suņiem un kaķiem, kā arī viņu strīdiem un miera izlīgšanu.

Vasaras bērnu rīti norisināsies katru augusta svētdienu, kur jautrību ar izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas ceļojošais cirks ''Beztemata''.

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ gan muzikālā pēcpusdiena pie Gulbju dīķa, gan vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide