Muzejā rīko kino pēcpusdienu "Liepājas teātris pagājušā gadsimta astoņdesmitajos"

30. martā plkst. 16 Liepājas muzeja telpās K. Ukstiņa ielā 7/9 Liepājas muzejs sadarbībā ar Liepājas virtuālo kino muzeju rīko Starptautiskajai teātra dienai veltītu kino pēcpusdienu "Liepājas teātris astoņdesmitajos".

Pasākumā būs iespēja noskatīties kādreiz slaveno Liepājas kinoamatieru veidotu materiālu par Teātra dienas krāšņajām svinībām Liepājā, kas vēl ir labā atmiņā daudziem teātra mākslas cienītājiem.

Paredzēts demonstrēt arī Liepājas teātra izrāžu - "Anna Kareņina" (1981), "Trīnes grēki" (1983), "Aija" (1985), "Vējiem līdzi" (1987) ierakstu fragmentus. Savās atmiņās par Liepājas teātri astoņdesmitajos dalīsies tādi savulaik iecienīti un tautā mīlēti aktieri  Ilga Martinsone, Zigurds Akmentiņs, Jānis Dreiblats, Gunārs Borgs un citi.

Liepājas muzejs sadarbībā ar Latvijas virtuālo kino muzeju un AS "Liepājas metalurgs" muzeju jau iepriekš rīkojis kino pēcpusdienas veltītas pilsētas mākslas dzīvei astoņdesmitajos gados un leģendām apvītajai futbola vēsturei, kas bija labi apmeklēti un gan tā laika līdzgaitniekiem, gan arī jaunajai paaudzei atklāja emocionālus stāstījumus par pieredzēto.

Ieeja bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra