Musiqq Eirovīzijai nepieciešamos līdzekļus vāks koncertā

29. aprīlī “Sapņu fabrikā” ar koncertu uzstāsies duets “Musiqq”, kas šogad pārstāvēs Latviju Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Diseldorfā.

Kā portālu Diena.lv informēja “Musiqq” pārstāvis Guntars Račs, “koncerts plānots kā spilgts šovs, kas mūziķiem varētu sniegt nepieciešamo atbalstu pirms došanās uz Vāciju. Nav noslēpums, ka gatavošanās konkursam prasa daudz līdzekļu un arī visi vācu puses piedāvātie skatuves pakalpojumi Diseldorfā jāapmaksā mūziķiem vai viņu izdevējiem. Tādējādi ikviens, kurš iegādāsies koncerta biļeti par 7 latiem, būs sniedzis reālu palīdzību Latvijas startam Eirovīzijā. Jāpiebilst, ka atbilstoši “Musiqq” dzīvīgi aktīvajai mūzikai, zālē būs tikai stāvvietas.”  Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības  vietās.

Koncertā “Sapņu fabrikā” duets “Musiqq” izpildīs savas slavenākās dziesmas “Abrakadabra”, “No 10 - 10”, “Dzimšanas diena”, “Kruīza kontrole”, “Viņa”, kā arī koncerta titulgabalu un šā brīža aktuālāko hitu “Dzīve izdodas”. Protams, skanēs arī Eirovīzijas dziesma.

Koncerta laikā  varēs iegādāties arī Eirovīzijas vajadzībām sagatavoto “Angel In Disquise” veicināšanas singlu ar dziesmas oriģinālversiju un pilnīgi jauniem remiksiem.

Pievieno komentāru

Kultūra