Maija mēnesi pasludina par slidošanas mēnesi

Liepājas Olimpiskais centrs ievieš jaunu tradīciju un maija mēnesi pasludina par slidošanas mēnesi, kura laikā tiks rīkotas dažādas aktivitātes, saistītas ar slidošanu un ziemas prieku baudīšanu.  Pirmais pasākums LOC Ledus HALLĒ notiks jau šo svētdien, 1. maijā. Visu akcijas mēnesi apmeklētājiem slidu noma bez maksas, kā arī mēneša beigās tiks izlozēts viens laimīgais slidotavas apmeklētājs, kurš saņems iespēju apmeklēt slidotavu 10 reizes bez maksas, informē LOC sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Ar publisko slidotavu “Slido ar HK Liepāja”, 1. maijā, plkst. 17:00, tiks atklāts “Maijs- slidošanas mēnesis”, kura mērķis ir popularizēt slidošanu kā aktīvās atpūtas iespēju Liepājā, ne tikai ziemas sezonā. Šī būs pirmā no aktivitātēm, kuru izmantot varēs ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.
Sākot ar 3. maiju, ik otrdienu - 3., 10., 17., un 24. maijā, apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja apmeklēt publisko slidotavu “Slido kopā ar treneri”, kuras laikā, ikviens slidotājs varēs attīstīt slidot prasmes un papildināt zināšanas, mācoties no kvalificētiem hokeja treneriem, kuri ikdienā sagatavo gan lielus, gan mazus Liepājas hokejistus.

Liepājas Olimpiskais centrs ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kurš regulāri apdāvina dažāda veida sociālās grupas, šajā mēnesī dāvinot, visiem Liepājas Bērnunama bērniem un audzinātājiem iespēju izbaudīt slidošanas priekus LOC Ledus HALLĒ.

Ik sestdienu, 7., 14. un 28. maijā, no plkst. 20:00, LOC Ledus HALLĒ norisināsies “Disko slidotava”. Publiskās slidotavas būs īpašas ar to, ka tiks izgaismots ledus laukums un atskaņota mūzika, lai radītu apmeklētājiem patīkamas emocijas un jautrību.

Maija mēneša svētdienas būs veltītas ģimenēm ar bērniem. 8., 15., 22. un 29. maijā, plkst. 13:00, LOC Ledus HALLĒ tiks rīkoti “Bērnu rīti”. Bērniem līdz 16 gadu vecumam, nākot ar vecākiem, bez maksas būs gan slidu noma, gan pats publiskās slidotavas apmeklējums. Jautru noskaņu radīs Scan-PLAST sagādātās Sniegavīru ģimenītes un Lauvas Liepiņš viesošanās katrā svētdienas slidotavā.

Lai bērni un jaunieši ne tikai vērotu cīņas no malas, bet paši iegūtu adrenalīna devu mērojoties spēkiem un izveicībai ledus laukumā, pirmo reizi LOC Ledus HALLES vēsturē tiks rīkots “Ledus Turnīrs 2016`”. Ikvienam ir iespēja pieteikties stafetēm, jeb ātruma un veiklības sacensībām uz ledus. Turnīrā aicinātas piedalīties komandas 8 cilvēku sastāvā. Lai dalībnieku izredzes būtu vienlīdzīgas un, uzdevumu sarežģītība atbilstu konkrētam vecuma posmam un slidot prasmes līmenim, komandas tiks dalītas trīs vecuma grupās. Savā starpā cīnīsies visas vienā vecuma grupā startējošās komandas, līdz ar to tiks rīkoti trīs “Ledus Turnīra 2016`” fināli. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā vecuma grupā saņems vērtīgas balvas no atbalstītājiem- LOC Baseins&SPA, Kino “BALLE”, “Dzintara Boulings”, Čili Pizza, “Zili brīnumi” un “Venden”. “Ledus Turnīra 2016`” nolikums un pieteikuma anketa pieejami http://loc.lv/lv/ledus-halle/maijs-slidosanas-menesis/.>

15. maijs īpašs ar to, ka tā ir atzīta par “Starptautisko ģimenes dienu”, tādēļ LOC Ledus halles foaje tiks rīkots “Galda hokeja turnīrs”. Kā zināms, galda hokejs ir viens no visdemokrātiskākajiem galda spēles veidiem, kurā, savā starpā var sacensties ikviens- mamma, tētis, meita, dēls, vectētiņš un pat vecmāmiņa. Galda hokeja turnīra dalībnieki aicināti pieteikties 15. maijā, LOC Ledus HALLE info centrā, līdz plkst. 13:30. Dalības maksa no vienas personas 0,50 EUR. Ikvienam turnīra dalībniekam tiek dota iespēja laimēt vērtīgas balvas no Liepājas Olimpiskā centra, LOC Ledus HALLES, kā arī LOC Baseins&SPA.
Akcijas mēneša laikā LOC Ledus HALLĒ norisināsies, jau par tradīciju kļuvušais, starptautiskais amatieru hokeja turnīrs “AMBER PUCK”, kurā par čempiona titulu cīnīsies 12 komandas no Baltkrievijas, Lietuvas, Īrijas, Vācijas Zviedrijas un Latvijas. Apmeklētājiem uz turnīra spēlēm ieeja bez maksas. Informācija par turnīru “AMBER PUCK” pieejama
http://www.amberpuck.lv/.>

“Maijs- slidošanas mēnesis” izskaņā, 31. maijā, plkst. 14:00, ikviens aicināts uz “Noslēguma pasākums ar HK Liepāja”, kura laikā tiks apbalvoti “Ledus Turnīrs 2016`” godalgoto vietu ieguvēji un izlozēts “laimīgā čeka” īpašnieks, kurš saņems iespēju apmeklēt slidotavu 10 reizes bez maksas! “Laimīgā čeka” izlozē piedalās apmeklētāji, kuri savus apmaksas čekus būs aizpildījuši uzrakstot Vārdu, Uzvārdu un telefona numuru, kā arī ievietojuši izlozes kastē, kura atrodas LOC Ledus HALLE info centrā.

Atgādinām, ka akcijas norises laikā, no 2016. gada 1.maija līdz 31. maijam, LOC Ledus HALLES publiskās slidotavas un pasākumus apmeklēt aicināts ikviens, gan pieaugušie, gan bērni, gan jaunieši, jo slidu noma ir bezmaksas visiem slidotavas apmeklētājiem.

Liepājas Olimpiskā centra ieceri maija mēnesi popularizēt kā slidošanas mēnesi atbalsta sadarbības partneri- LOC Baseins&SPA, “HK Liepāja”, “Dzintara Boulings”, “Kino BALLE”, “Čili Pizza”, zinātkāres centrs bērniem “Zili Brīnumi”, “Venden”, "Scan-Plast Latvia"  un  Radio SWH Kurzeme.


Pievieno komentāru

Kultūra