LOC uzstāsies "ROMEN" zvaigznes ar jaunu koncertprogrammu "Klejotāju čigānu zvaigzni meklējot"

Šī gada 24.martā pulksten 19 LOC Rožu zālē pie saviem skatītājiem atgriežas Maskavas čigānu muzikālā dramatiskā teātra "ROMEN" zvaigznes ar jaunu koncertprogrammu "Klejotāju čigānu zvaigzni meklējot".

Maskavas čigānu muzikālais dramatiskais teātris "ROMEN" dibināts 1931.gadā un tas ir vecākais un populārākais čigānu teātris pasaulē. Kopš teātra dibināšanas brīža, tas kļuvis par centrālo objektu čigānu kultūras attīstībai Krievijā.
 
Katrs priekšnesums šī teātra izpildījumā ir tik patiess un enerģētiski piepildīts, ka skatītāji nespēj palikt vienaldzīgi. Jaunajā koncertprogrammā "Klejotāju čigānu zvaigzni meklējot" ir iekļautas tautas dziesmas, vecas čigānu un krievu romances, lieliska mūzika un kaislīgas dejas. Arī šajā koncertprogrammā piedalīsies teātra primadonnas -  Olga Jankovska un Romālija Džeklakajeva.
 
Čigāni ir pati noslēpumainākā tauta pasaulē. Gadsimti pagāja kopš tiem laikiem, kad viņi pameta savu dzimto zemi un izklīda pa visu zemeslodi. Pašlaik diez vai varētu atrast valsti, kur viņu nav. Tāpat visā pasaulē ir zināmas čigānu kultūras tradīcijas. Uz zemes nav tādu dziesmu un deju, kas savā kaislībā, neierobežotajā enerģētikā un kostīmu krāšņumā var līdzināties čigānu motīviem.
 
Biļetes uz koncertu iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.
 
Informācija pa tālruni 26520265.

Pievieno komentāru

Kultūra