LLBN notiks labdarības tirdziņš

8. septembrī no plkst.11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina skolēnus un viņu vecākus piedalīties Skolas lietu apmaiņas tirdziņā.

Akcijas mērķis ir atvieglot ģimenēm mācību gada uzsākšanu, palīdzēt tiem bērniem, kuriem tas visvairāk nepieciešams.

Vēl tikai pāris dienas, un ielas drīz piepildīs jautras un čalojošas bērnu balsis. Klāt atkal būs pienācis jaunais mācību gads.

Jau tagad katrā ģimenē tiek pārskatīti saraksti ar vajadzīgajām grāmatām un citiem skolas piederumiem. Īpaši liels notikums tas ir pirmklasnieku ģimenēs, kuriem skolas soma jākārto pirmo reizi.

Daudzreiz dzirdēts, ka neizmantotas vai labā stāvoklī mājās stāv mācību grāmatas, darba burtnīcas.Vecāki labprāt tās, kā arī citas skolai noderīgas lietas atdotu citiem, kuriem tās lieti noderētu. Izvērtējot, cik daudz naudas līdzekļu nepieciešams, uzsākot mācības, daudzas ģimenes būtu priecīgas par šādu apmaiņas iespēju. Noteikti liels gandarījums būtu to skolēnu vecākiem, kuri vietā saņemtu tieši viņiem nepieciešamas skolas lietas. Rezultātā-priecīgs devējs-priecīgs ņēmējs.

Palīdzēt viens otram mēs varam arī bez naudas papildus tēriņiem.

Mainīsimies ar mācību grāmatām, darba burtnīcām, kancelejas precēm, skolas somām un citām skolai noderīgām lietām (apmaiņas akcijā nav iekļauta apģērbu un apavu maiņa).

Tā mēs varam ietaupīt gan savus resursus, gan lietderīgi izmantot to, kas vēl labs. Mēs varam iepriecināt kādu bērnu, likt iemirdzēties viņa acīm. Šis abpusējais process ļauj izbaudīt devēja un ņēmēja prieku.

Interesentiem pieteikšanās pa tālr. 634 21760, mob. tel. 26371671 (projektu vadītāja Madara Pūķe).

Pasākumu atbalsta arī grāmatnīca ’Valters un Rapa un kancelejas preču veikals Birojiņš. Grāmatnīca Valters un Rapa katram apmeklētājam dāvās atlaižu kuponu skolas lietu iegādei 10% apmērā, bet aktīvākās 30 ģimenes saņems atlaižu kuponus 15% apmērā no veikala Birojiņš’.

Aicinām palīdzēt viens otram, lai jaunais mācību gads iesāktos priecīgs un dāvātu mums gandarījumu par to, ka atkal padarīts kāds labs darbiņš, kādā ģimenē un bērna sirsniņā ir uzlēkusi maza saule.

Būsiet mīļi gaidīti 8. septembrī no plkst.11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības namā. Rodi prieku, mainot skolas lietu!

Iveta Jēkabsone, Liepājas Latviešu biedrības nama kultūras darba menedžere

Pievieno komentāru

Kultūra