LJC aicina pieteikties apmācību treniņam "Cool Jam" Somijā

Liepājas Jaunatnes centrs aicina pieteikties trīs jauniešus vecumā no 15 līdz 18 gadiem starptautiskam apmācību treniņam "Cool Jam", kas no nākamā gada 1. līdz 5.februārim norisināsies Somijā.

Treniņa (apmācību) idejiskais mērķis ir trenēt un attīstīt atraktīvu un talantīgu jauniešu līdera īpašības un iniciatīvu, lai attīstītu viņu spēju uzņemties vadību un iesaistīties jauniešu projektu realizēšanā. Apmācību ietvaros dalībnieki apgūs pedagoģiskās un organizatoriskās iemaņas, tehnikas, piemēram, kā ir būt par nodarbības vai meistarklases līderi, pasniedzēju starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas projektā. Bez tā tiks strādāts arī ar Ziemeļvalstu kultūras elementiem - kā papildinājums globālajai, Ņujorkā balstītai jauniešu kultūras apguvei.Pirms apmācību projekta Somijā programmu pieredzēs Dānija un Islande.

Jauniešu dalības maksa apmācībās paredzama virs 90 EUR, kas ietvers izmaksas par aviobiļetēm, transportu līdz Rīgai, transportu Somijā, dzīvošanu, ēdināšanu, treniņapmācības un apdrošināšanas izdevumus.

Liepājas Jaunatnes centrs aicina jauniešus pieteikties apmācībām, aizpildot un sūtot pieteikumu ar motivāciju  un kontaktinformāciju uz e-pastu daira@jauns.lv (skat. Pielikumu vai caur linku http://www.jauns.lv/ljc-aicina-pieteikties-apmacibu-treninam-%E2%80%9Dcool-jam%E2%80%9D-somija/).

Liepājas Jaunatnes centrs ir projekta koordinators Liepājā, kas projekta gaitu  un veic dalībnieku atlasi dalībai projektā.

Projekts notiek ar Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" un starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas tīkla "Drums for Peace" un tā dāņu partnera Bo Otterstroma atbalstu.

Daira Kārkliņa
Liepājas Jaunatnes centra
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Kultūra