LJC aicina jauniešus apmeklēt Karjeras nedēļas pasākumus

27.novembrī plkst.15.00 – 17.00 Karjeras nedēļas ietvaros arī Liepājas Jaunatnes centrs Liepājas Latviešu biedrības nama (LLBN) Kamerzālē piedāvās jauniešiem informatīvu pasākumu, kurā varēs iepazīties ar labās prakses, pieredzes stāstiem un pirmajiem soļiem, uzsākot pašam savu biznesu.

Pasākumā ar jauniešiem un citiem interesentiem tiksies Kurzemes Biznesa inkubatora direktors Vilis Brūveris par tēmu ”No idejas līdz reālai uzņēmējdarbībai”, uzņēmuma ”AdDiction” pārstāvis Mārtiņš Gineitis, kā arī idejas ”Blue Shock Bike” autors Artis Daugins,
Kā stāsta pats Artis, ”Iepazīstināšu jauniešus ar SIA Blue Shock Taxi, biznesa ideju un kā līdz tādai nonācu. Kāpēc reizēm ar nebijušām un trakām idejām ir jābūt ļoti dinamiskam un jāmāk reaģēt visās situācijās, saglabājot mērķus un ieceres. Iepazīstināšu ar projektu „Blue Shock Bike” - kāpēc tas ir pirmais solis šobrīd, ko tas dod un pie kāda tika nonākts. Prezentēšu „Blue Shock” enerģijas, tehnoloģijas un racionālas domāšanas izpratni, kas dod neskaitāmas jaunas biznesa iespējas un iespēju ar šīm idejām kļūt eksportspējīgiem pat pasaulē. Kā jaunietis, kurš ticējis sapnim, pastāstīšu, cik ilgs laiks ir jāvelta, lai sapni vai ideju realizētu un ar ko ir jārēķinās. Vēlos dot jauniešiem pozitīvu enerģijas lādiņu, ka Latvijā ir iespējams viss, tikai vajag noticēt iespējām un izmantot tās. Kam nekā nav, neko nevar zaudēt, var tikai iegūt!”

30. novembrī plkst.12.00-16.00. LLBN Lielajā zālē Karjeras nedēļas noslēguma pasākumā, izstādē ”Atrakciju parks” Artis Daugins piedāvās jauniešiem savu ideju pamēģināt arī praktiski.

Kā ziņots iepriekš, Liepājā no 26. līdz 30. novembrim notiks Karjeras izglītības nedēļa skolēniem, kuras laikā plānots vairāk nekā 70 dažādu pasākumu ar mērķi palīdzēt jauniešiem saņemt informāciju par karjeras iespējām un izvēlēties savām spējām, interesēm un iemaņām atbilstošo izglītību un profesiju.

Karjeras nedēļas organizēšanā aktīvi iesaistījusies Liepājas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Liepājas Universitāte, RTU Liepājas filiāle, PIKC “ Liepājas valsts tehnikums”, vietējie uzņēmēji, izglītības iestādes, Bērnu un jaunatnes centrs u.c.
Plānotas atvērto durvju dienas dažādos uzņēmumos, dažādas atraktīvas nodarbības un darbnīcas skolēniem, diskusijas par karjeras veidošanu, tikšanās uzņēmējiem ar skolēniem, kuru laikā tiks stāstīts par gūtajiem panākumiem, diskutēts par uzņēmējam nepieciešamajām zināšanām un rakstura īpašībām.

Ar visu pasākumu kalendāru iespējams iepazīties Izglītības pārvaldes mājaslapā, bet reģistrēties uz interesējošo pasākumu iespējama uz adresi http://www.registrejies.lv/public/, pieteikties iespējams ne tikai uz norādītajām interneta adresēm, bet arī pie pasākuma atbildīgajiem, zvanot vai sūtot e-pastus (adreses un kontaktus skatīt Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv sadaļā “Karjeras nedēļa”.

Daira Kārkliņa
„Liepājas Jaunatnes centrs”
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Kultūra