Likmes aug! Jaunās grupas cīnās par albuma ierakstu

Šodien, 28.jūlijā, pulksten 21.30 pludmales bārā „Red Sun Buffet”, Liepājā, jauno izpildītāju un grupu konkursa "Open Stage 2" trešajā kārtā uz skatuves kāps grupas "Stikla pērlīšu spēles" un "The Picture", lai cīnītos par ievērojami pieaugušo balvu fondu.

Aizvadītajā ceturtdienā, kad norisinājās OPEN STAGE 2 otrā kārta, sacensība bija tik spraiga, ka Liepājas pilsētas kultūras pārvaldes vadītāja Lelde Vīksna nolēma palielināt likmi un OPEN STAGE 2 uzvarētājam, papildus jau esošajam 500 LVL balvu fondam, dāvināt arī 10 dziesmu ierakstu Ivo Fomina ierakstu studijā, Liepājā.

Šodien par šo iespēju cīnīsies grupas STIKLA PĒRLĪŠU SPĒLES un THE PICTURE. Būs arī īpašie viesi - Gutuss un Laima Grauda.
Grupas STIKLA PĒRLĪŠU SPĒLES sastāvā ir četri jaunieši, kuri vēlas pierādīt, ka ir augstas kvalitātes muzikāla apvienību, gaumīga pop-rock un college-rock izpildītāji. Savukārt THE PICTURE pamatsastāvu veido četri skolas gadu draugi, kuri dzied par draudzību, mīlestību un mūziku, kas vieno. Grupa izpilda melodisko roku latviešu valodā,. Šīs kārtas uzvarētāju „Red Sun Buffet OPEN STAGE 2" pusfinālā jau gaida grupas „Karmafree”, „Headline” un „The Seventh Floor”.

„Red Sun Buffet OPEN STAGE 2" atbalsta „Tuborg" alus. Galvenais informatīvais atbalstītājs „Latviešu Radio". Informatīvi atbalsta uzziņu portāls „1188", „LMK", „Platforma.lv" un „Swedbank" Jauniešu karte „Open". Muzikālais atbalstītājs "DoStudija".

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra