Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājniekus aicina uz koncertuzvedumu ''Ziemassvētku speciālists''

Lai svētku prieks rastos gan liela, gan maza liepājnieka sirdīs, ģimenes ar bērniem aicinātas uz koncertuzvedumu ''Ziemassvētku speciālists'' Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē šo sestdien, 17. decembrī, pulksten 13. Ieeja bez maksas.

Rakstnieka Ervīna Grošes stāstu dziesmās un dejās atainos Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīvs ''Krustiņi'' (vadītāja Inta Āboliņa), bērnu un jauniešu vokālā studija ''Pērlītes'' (vadītāja Iveta Logina) un Medzes pagasta kultūras nama mūsdienu deju kolektīvs ''Medzīši'' (vadītāja Selēna Vasiļjeva).
 
Koncertuzvedumā, kuru vadīs Liepājas Jauniešu teātra studijas aktieri un režisors Juris Ločmelis, risināsies stāsts par diviem zinātkāriem bērniem, kuriem divas dienas pirms Ziemassvētkiem vēl nav radies īstais Ziemassvētku noskaņojums. Lai šo neprātu labotu, viņi abi dosies pie sava labā kaimiņa – Riekstkoža kunga, kurš ir īstens Ziemassvētku speciālists. Riekstkoža kungs dalīsies gudros padomos ne tikai ar ziņkārīgajiem kaimiņbērniem, bet arī ar visiem pasākuma apmeklētājiem.

Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt, kāpēc svētku vakarā eglītei veltām tik daudz skaistu dziesmiņu, kāpēc ir svarīgi lēkāt pa aizsalušām peļķēm, kā Ziemassvētku eglītes meklējumus padarīt meža zvēriem patīkamus, kas ir sniega deja un par ko nedrīkst aizmirst Ziemassvētku vakarā. Ieklausoties šajos padomos, ikvienam būs iespēja kļūt par īstenu Ziemassvētku speciālistu, kuru pasākuma noslēgumā sagaida patīkams pārsteigums!

Pievieno komentāru

Kultūra