Liepājas Universitātē noslēdzies konkurss "Kojas-manas mājas!"

Liepājas Universitātē (LiepU) noslēdzies konkurss "Kojas – manas mājas!". Konkursa mērķis bija veicināt LiepU dienesta viesnīcā dzīvojošo studentu radošumu, lai viņu īrētās telpas kļūtu pēc iespējas mājīgākas, kā rezultātā studentiem tajās būtu patīkamāk uzturēties studiju laikā un atgriezties pēc pavadītajām brīvdienām ārpus Liepājas.

Konkursā kopā tika pieteiktas sešas istabiņas, par kurām ikvienam laika posmā no 8. līdz 11. decembrim bija iespēja nobalsot LiepU mājaslapā. Konkursa noslēdzošā daļa – apbalvošana – notika 12. decembrī. Konkursā ar lielu balsu vairākumu uzvarēja LiepU dienesta viesnīcas 213. istabiņas iemītnieces (Līga Kraule, Rimma Pugačova un Aleksandra Ivanova), kas ieguva iespēju sevi pilnveidot Profesionālās tālākizglītības iestādes PURE Academy piedāvātajos kursos 100 latu vērtībā, trīs ielūgumus (katrs divām personām) uz Liepājas Universitātes Ziemassvētku balli, kā arī iespēju atpūsties Liepājas Olimpiskā centra SPA kompleksā.

Otro vietu ieguva istabiņa, kurā dzīvo Zane Jackus, Zaiga Jackus un Justīne Tilgale. Meitenes saņēma 6 VIP biļetes un dāvanu kartes 25 latu vērtībā. Savukārt trešo vietu – istabiņa, kurā dzīvo Sanita Mumgraude un Madara Freimane. Šīs istabiņas iemītnieces ieguva savā īpašumā picērijas Čili Pica dāvanu karti 20 latu vērtībā.

Konkursu organizēja studiju programmas "Komunikācijas vadība" 3. kursa studentes Evita Laure un Zane Šmite.

Pievieno komentāru

Kultūra