Liepājas teātrī notiks Zigurda Akmentiņa radošais vakars

Svētdien, 27. martā, kas ir Starptautiskā Teātra diena, plkst.16 Liepājas teātra aktieris un vēsturnieks Zigurds Akmentiņš aicina ikvienu liepājnieku uz savu radošo vakaru, kurā aktieris stāstīs Olafa Gūtmaņa, Irmas Markopas, Antona Kreica, kā arī pats savus stāstus, informē teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Pasākums notiks Liepājas teātra skatītāju foajē.

Pagājušajā gadā Z. Akmentiņš tika sumināts kā "Gada liepājnieks": "Kad saņēmu šo apbalvojumu, nevarēju nokāpt no skatuves – biju uztraucies un laimīgs," stāsta aktieris. "Šīs pozitīvās sajūtas deva man spēku visu gadu. Rīkojot radošo vakaru, gribu pateikt paldies visiem liepājniekiem, kas mani šajā pilsētā tik mīļi ir uzņēmuši. Arī 27. marts nav izvēlēts nejauši – Teātra diena ir mani mīļākie svētki, šogad tie tiks atzīmēti 50. reizi, tāpēc esmu laimīgs, ka varēšu tikties ar skatītājiem tieši šajā dienā."
Pagājušajā gadā Z. Akmentiņš nosvinēja savu 80. jubileju – arī tad aktieris skatītājiem bija sarīkojis radošo vakaru.

Ieeja uz Z. Akmentiņa radošo vakaru ir bez maksas, turklāt visiem šī pasākuma apmeklētājiem plkst.18 iespējams apmeklēt izrādi "Stikla zvērnīca", iegādājoties biļeti tikai par Ls 2.50.

Pievieno komentāru

Kultūra