Liepājas Simfoniskais orķestris aicina uz bilžu koncertu

Gaidot jauno koncertzāli, kas tik drīz vēl gatava netaps, Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) ir nolēmis padarīt skaistāku savu tagadējo mājvietu ar jaunām, krāsainām bildēm no dažu pēdējo gadu koncertdzīves un ikdienas. Atzīmējot šo pasākumu, LSO aicina visus savus draugus un atbalstītājus ceturtdien, 29. novembrī plkst.17.30 Graudu ielā 50 uz īpašo bilžu koncertu.

Pēdējos trīs gadus orķestris ir strādājis ar vairākiem lieliskiem fotogrāfiem, un ir tapušas daudzas brīnišķīgas bildes. No lielās bilžu kaudzes ir atlasīti spilgtākie kadri gan no dažādiem koncertiem, gan mēģinājumu ikdienas.

Šajā vakarā vairākus Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķus varēs dzirdēt, iespējams, daudz neierastākā repertuārā. Būs tikšanās ar bilžu autoriem, kuri dalīsies iespaidos par savu foto pieredzi ar Liepājas Simfonisko orķestri. Tie ir fotogrāfi Aigars Prūsis, Mārtiņš Sīlis, Aigars Hibneris, Māris Lagzdiņš un Juris Pīlēns.

Ar saviem gardajiem vīniem Liepājas Simfoniskā orķestra bilžu koncerta viesus cienās vīndaris un fotogrāfs Varis Sants. Visi Liepājas Simfoniskā orķestra draugi un atbalstītāji tiek laipni aicināti, protams, bez maksas!

Iveta Vēvere,
LSO sabiedrisko attiecību vadītāja

Pievieno komentāru

Kultūra