Liepājas regate maijā piestās Līvas ciemā

Festivālā "Līvas ciems" otrajā dienā - 21. maijā piestās "Sofijas laivu" organizētās eko-ūdenstūrisma sacensības "Liepājas regate 11", informē Liepājas Kultūras pārvaldes Attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

"Liepājas regate" šogad norisināsies jau piekto reizi, saglabājot ikgadējo mērķi, pievērst sabiedrības uzmanību kādai no vides problēmām Liepājas teritorijas ūdeņos un piekrastē. Regates dalībnieki būs tērpušies atbilstoši "Līvas ciema" tematikai.

Līdzšinējo gadu regates dalībnieku kopējais skaits ir 320 cilvēku, kas norāda uz lielo atsaucību un ieinteresētību. Šo sacensību laikā dalībnieki un organizētāji ir „atbrīvojuši” Liepājas ezeru un Bārtas upi no apmēram 5000 plastmasas izstrādājumu, stiklu pudeļu, skārdeņu vienībām, tādējādi sev līdzi nesot vēstījumu par zaļu un videi draudzīgu domāšanu.

Visi regates dalībnieki tiek aicināti īpaši piedomāt pie laivošanas noformējuma. Papildus laivošanas posmiem būs arī EKO disciplīna un erudīcijas konkurss, kuram gatavojoties ir vērts painteresēties par Līvas ciema vēsturi.
 
Vēlmi atbalstīt šī gada "Liepājas regati" jau izteikusi as "Aldaris" un viesnīca "Promenāde".

Visa informācija (sacensību apraksts, pieteikuma anketas, nolikums, maršrutu kartes, laivu nomas iespējas) būs atrodama aprīļa sākumā www.sofijaslaivas.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra