Liepājas Olimpiskā centra Arēnu ieskandinās Latvijas labākās šlāgergrupas

17. martā pulksten 14 Liepājas Olimpiskā Centra Arēnā ar koncertprogrammu "Zelta dziesmas" uzstāsies tautā populāras un iemīļotas šlāgergrupas - "Apvedceļš", "Klaidonis" un "Baltie Lāči".

Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas Teātrī, tirdzniecības centrā RIMI Ostmala, Liepājas Olimpiskajā Centrā, internetā -  www.bilesuparadize.lv un Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā. Biļešu skaits ierobežots.

Šlāgermūzika Latvijā ir tradīcijām bagāts mūzikas žanrs. No Latgales uz pasākumu Liepājā ieradīsies grupa "Baltie Lāči". 2011. gada rudenī Latvijas Šlāgeraptaujā grupas aranžētā V. Tilčika melodija "Svētceļnieks" tika atzīta par populārāko šlāgerdziesmu Latvijā. Arī grupas "Klaidonis" dziesma "Es ilgi klusēju" iekļuva 2010. / 2011. gada desmit mīļāko šlāgeru topā. Viņu mūziku iecienījuši gan šlāgera, gan kantrī mūzikas fani, jo grupa spēlē abu stilu mūziku. Un grupas "Apvedceļš" albums "Durvis uz vasaru" ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu 2011 kā labākais 2011. gada šlāgermūzikas albums. Koncertprogramma "Zelta dziesmas" ir mūzika dažādiem dvēseles noskaņojumiem, šoreiz tas būs īpašs veltījums liepājniekiem un pilsētas viesiem  Liepājas dzimšanas dienā.

Pievieno komentāru

Kultūra