Liepājas nakts klubs "BIG7" svinēs 9 gadu jubileju

No 20.- 22.oktobrim Liepājas nakts klubs BIG7 atzīmēs savas pastāvēšanas devīto gadadienu!

BIG7 savas durvis vēra 2002. gada rudenī. Iesākumā Baznīcas ielas izklaides vietā bija viena deju zāle, taču jau pēc pusgada  apmeklētajiem tika  atvērta vēl viena. Tā soli pa solim, līdz 2007. gadā liepājniekiem un pilsētas viesiem zem viena jumta tika piedāvāta atpūta veselās piecās deju zālēs. Kopš 2007. gada deju zāles ir piedzīvojušas gan rekonstrukcijas, gan vairākkārtīgus tehniskos uzlabojumus.

Šobrīd, neskatoties uz sarežģīto ekonomisko situāciju valstī, klubs BIG7 veiksmīgi  turpina savu darbību, turklāt domājot par talāko attīstību! Kopš šīs vasaras pasākumi  klubā norisinās veselas četras naktis nedēļā. Ik nedēļu klubu apmeklē vismaz tūkstotis  liepājnieku un pilsētas viesu.

Savu 9. jubileju klubs atzīmēs tradicionāli, ar svinībām 3 dienu garumā, ar īpašiem viesiem un pārsteigumiem! Uzstāsies tādi mākslinieki, kā lietuviešu dīdžejzvaigzne Mindaugelis, Latvijā populārais dziesmu un remiksu autors Roberts Lejasmeijers, maģijas meistars Maksims Maksimovs un citi, vairāk, nekā 20 īpašie jubilejas viesu! Paredzēts arī svētku salūts pie kluba!

Pievieno komentāru

Kultūra