Liepājas muzejs piedzīvojis Starptautisko muzeju nakti ar apmeklētāju skaita rekordu

Liepājas muzejs piedzīvojis Starptautisko muzeju nakti ar apmeklētāju skaita rekordu. Pavisam muzeja rīkotās aktivitātes Vecā ostmalā 55, K. Ukstiņa ielā 7/9 un Liepājas mākslas skolas izstāžu zālē, kur skatāma Liepājas muzeja rīkotā izstāde "Suitu lūgsna", apmeklējuši 9000 cilvēku.

Liepājas muzejam par apmeklētāju atsaucību un rīkotajām saistošajām aktivitātēm jāpateicas visiem šās dienas sadarbības partneriem – biedrībai Radi Vidi Pats, kas demostrēja un ļāva izmēģināt ērmriteņus. Studijai Stils un elegance meistarēm, Zanei Frickausai un kolēģei, SIA Emeralds darbiniekiem par piedāvātajā skaistumskopšanas un veselības procedūrām, kas atgādināja par Liepāju kā savulaik iecienītu un slavenu kūrorta pilsētu.

Lielu apmeklētāju atsaucību izpelnījās arī fotogrāfa Kārļa Jozepa improvizētais fotosalons Liepājas muzeja krājuma vēsturisko riteņu fonā, Kristas Burānes un Mārtiņa Eihes performance Jūras zilais. Izsalkuma kāri remdējas krogs Hercogs.

Muzeju naktī Vecā ostmala 55 bija izgaismota un tumšajā pavasara naktī aicināja apmeklētājus. Par to pasakāmies gaismu meistaram Mārtiņam Feldmanim un firmai SIA Bang. Turbofolka grupas Oranžās brīvdienas ar savu aizrautīgo muzicēšanu uzrunāja daudzus naksnīgās Liepājas promenādes apmeklētājus.

Lielu interesi piesaistīja mīnmeklētājkuģi Namejs apmeklējums, kur varēja nobaudīt jūras vilku virtuvi. Izsakām lielu pateicību Liepājas Valsts tehnikuma struktūrvienības vadītājai Zaigai Finkai un čaklajiem palīgiem Dāvidam Zvigzdiņam, Artūram Magonem un Kristapam Jēkabsonam. Pateicamies par atbalstu Liepājas Jūrniecības koledžai un kadetiem – Naurim Upeniekam, Raivim Zaboram un Kristapam Petrovam.

Liepājas muzeja eksopozīcijā K. Ukstiņa iela 7/9 ieradās 2000 interesenti. Liepājas muzejs izsaka lielu pateicību visiem, kuri nodrošināja radošas aktivitātes – biedrībai Liepājas Optimistu pulks, Liepājas Virtuālajam kino muzejam, grāmatnīcas Globuss, LSEZ SIA Kursa kolektīviem un diskotēkas vadītājiem Verneram Bokumam un Visvaldim Radelim.

Izsakam arī pateicību Brigitai Dreižei un brīvprātīgajiem, kuri bija lieli palīgi muzeja darbiniekiem.

Šogad Muzeju nakts pasākumi Liepajā noritēja vairākās vietās. Pateicamies visiem dalībniekiem, kuri ar savām radošajām idejām kuplināja, organizēja un nodrošināja  muzeja nakts aktivitātes– Liepājas ebreju draudzes muzejam, Liepājas mākslas vidusskolai, radošajai telpai Tējas istaba, Liepājas A. Puškina 2. vidusskolai, Zvaigznes ABC grāmatu namam un Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojam.

Pievieno komentāru

Kultūra