Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas muzejs piedalīsies tūrisma izstādē "Balttour 2011"

Piektdien, 11. februārī, Liepājas muzeja speciālisti sadarbībā ar Liepājas reģionālo tūrisma informācijas biroju piedalīsies 18. Starptautiskajā tūrisma izstādē– gadatirgū "Balttour 2011", lai iepazīstinātu ar muzeja piedāvājumu un kopīgi ar izstādes apmeklētājiem izspēlētu senās rotaļas un spēles, informē muzeja pedagoģe Astra Dzērve.

Liepājas muzejs ir viens no lielākajiem pašvaldību muzejiem Latvijā, tā ekspozīcija sniedz ieskatu Liepājas vēsturē no vissenākajiem laikiem līdz Latvijas otrās brīvvalsts laikiem. Muzejā regulāri mainās mākslas darbu, tematiskās un muzeja krājuma izstādes, notiek dažādi pasākumi un koncerti.

Kopumā pērn Liepājas muzeju apmeklējuši 42 006 apmeklētāji. Liepājas muzejā regulāri notiek muzejpedagoģijas nodarbības. Līdz februāra beigām skolēniem ir iespēja piedalīties Sveču dienai veltītaja muzeja pedagoģijas nodarbībā.

Pagājušajā gadā Liepājas muzejā un muzeja ekspozīcijas telpās "Liepāja okupāciju režīmos" notikušas dažādas muzejpedagoģijas nodarbības, kurās piedalījies 2986 skolēni, pirmskolas iestāžu audzēkņi un skolēnu nometņu dalībnieki.

Vispieprasītākās bijušas nodarbības "Pūķa asinis, krupja žaunas", "Senie svari un mēri", "Man uzauga divas vārpas" un "Ziemassvētki sabraukuši.". Lielu interesi radīja izstādei "Karš un karavīrs" veltītā nodarbība un kuģa "Namejs" apmeklējums. Muzeja speciālisti ir organizējuši skolēniem tikšanās ar vairākiem Liepājas māksliniekiem.

Pievieno komentāru

Kultūra