Liepājas mūsdienu deju kolektīvi sadanco Madonā

Pagājušās nedēļas nogalē Madonā notika vērienīgs mūsdienu deju pasākums, kurā kuplā skaitā bija pārstāvēti arī liepājnieki. Latvijas mūsdienu deju lielkoncertā "Durvis vaļā" piedalījās trīs Liepājas Bērnu un jaunatnes centra kolektīvi -  "Rotaļa" skolotājas Ainas Apenes vadībā, "Dzintari"- skolotāja Monta Sprūde un deju klubs "Extra" ar vadītāju Dinu Pauzeri, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Koncertā tika izdejota 21 deja, kuru horeogrāfijas bija veidojuši skolotāji no dažādiem Latvijas novadiem. Tajā satikās vairāk nekā 1300 dejotāju no visas Latvijas – no Liepājas līdz Daugavpilij, bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 20 gadiem, kas spēja pārtapt par  dejojošiem makaroniem, bitēm, kaķiem, taureņiem, jūrniekiem, kutinātājiem, klauniem, vistiņām, mistiskām, šaušalīgām ēnām utt.

Koncerta dalībnieki nodemonstrēja, kā pusgada laikā apguvuši jaunrades konkursos atzītas un godalgotas deju horeogrāfijas, tai skaitā arī Liepājas deju kluba "Extra" vadītājas Dinas Pauzeres  radīto deju.

Koncerta lieluzvedumā tika apvienotas šova, hip -hop, breakdance, laikmetīgās un džeza dejas. Mūsdienu deju skaistums slēpjas stilu daudzveidībā un radošās idejās - atraktīvi dejotāji, krāšņi tērpi, intriģējošas ēnas un gaismu šovs radīja pozitīvu emociju virkni gan dalībniekos, gan skatītājos.

"Rezultātā bija izdevies grandiozs, emocionāli piesātināts pasākums mākslinieciski augstvērtīgā kvalitātē. Tas deva iespēju dalībniekiem izdejot un iepazīt citu horeogrāfu veidotās dejas, tādējādi veicinot dalībnieku izaugsmi, sadarbību un draudzību," stāsta Aina Apene.

Pievieno komentāru

Kultūra