Liepājas modes svētki piedāvās bez maksas apmeklēt radošās darbnīcas

Jau šajā nedēļas nogalē, 6.augustā, no pulksten 12 līdz pulksten 15 Liepājas Rožu laukums būs piepildīts ar  dažādām darbnīcām, kuras norisināsies "Liepājas modes svētku 2016" laikā, informē "Liepājas modes svētki 2016" sabiedrisko attiecību speciāliste Dita Dzene.

Šogad akcentējot izglītības nozīmi un dažādu karjeras nozaru izzināšanu, ikvienam bez maksas būs iespēja izmēģināt savas prasmes estētikas radošajās darbnīcās, piedalīties mākslas un dizaina darbu konkursā „Mana sapņu profesija”, radošajās darbnīcās „Drosme mācīties”, kā arī izmēģināt savus spēkus darbnīcā „No idejas līdz rezultātam”.

Liepājas modes svētki šogad piedāvās liepājniekiem un tās viesiem trīs aktivitātes visas dienas garumā, kā viena no tām būs dažnedažādas darbnīcas, izstādes „Bērni pielaiko karjeru” atklāšana, „Romas Dārzs” pulksten 12, gan arī modes izrāde „Skaistuma Simpozijs”, piedāvājot baudīt neordināras Latvijas un Baltijas dizaineru kolekcijas un īpaši veidotu horeogrāfiju.

„Boards Unlimited” un „RA.LV” piedāvās unikālu iespēju izmēģināt pirmo ar elektromotoru aprīkoto, pašbalansējošo braucamo dēli - „Landboard City”, kurš radīts tieši Liepājā. Ikviens varēs arī pārbaudīt savas zināšanas „Quest House” analītiskajās un komandas spēlēs, izpildot precīzi šos uzdevumus tiks piedāvāta iespēja izmēģināt „Blue Shock Race” veidoto kartingu trasi.

Visas darbnīcu aktivitātes piedāvās „Liepājas modes un mākslas studija” kopā ar nozares profesionāļiem. Radošajās darbnīcās vadošie Liepājas mākslinieki palīdzēs bērniem un jauniešiem apgūt dažādas zīmēšanas un veidošanas tehnikas, ar kuru palīdzību katrs patstāvīgi varēs veidot darbu konkursam „Mana sapņu profesija” un iegūt vērtīgas balvas no Liepājas modes svētku atbalstītājiem. Pozitīvā gaisotnē būs iespēja pavadīt kopīgi laiku ar ģimeni vai draugiem un apgūt jaunas lietas par galda etiķeti, stilu, dizainu un dažādām mākslas formām un aktīvi atpūsties piedāvātajās aktivitātēs.

Liepājas modes svētkus organizē estētikas izglītības studija bērniem un jauniešiem „Liepājas modes un mākslas studija”.  Darbnīcas tiek rīkotas ar Liepājas pašvaldības, Liepājas Kultūras pārvaldes, Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Vairāk informācijas par Liepājas modes svētkiem: www.liepajasmode.lv un Facebook lapā: https://www.facebook.com/LiepajasMode.LiepajaFashion

Pievieno komentāru

Kultūra