Liepājas Latviešu biedrības nams aicina piedzīvot Lieldienas Rožu laukumā

26. martā no pulksten 10 līdz 17 Liepājā, Rožu laukumā, norisināsies ikgadējais mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņš, kā arī darbosies putnu būrīšu izgatavošanas darbnīca.

No pulksten 11 līdz 17 Liepājas Latviešu biedrības namā otrreiz tiek organizēta Starptautiskā dekoratīvo dzīvnieku izstāde, kuru pagājušajā gadā apmeklēja rekordliels interesentu skaits – vairāk nekā 3000 cilvēku vienā dienā, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Biedrības nams aicina dienu pirms Lieldienām pavadīt kopā ar ģimeni, apmeklējot pasākumus pašā pilsētas centrā. Dzīvnieku mīļotāji Biedrības nama Lielajā zālē varēs apskatīt vairāk kā divdesmit dažādu sugu baložus kā, piemēram, dekoratīvos, pasta un sporta baložus, vistas, trušus un daudzus citus dekoratīvos mājdzīvniekus. Izstādē piedalīsies Lietuvas dekoratīvo putnu audzēšanas asociācijas vadītājs Arturas Kondrotas, baložu audzētāji Rimantas Beneta un Natalija Domarkiene, kā arī Liepājas baložu audzētāju klubs. Izstādi papildinās arī no māla izgatavotas dažāda veida putnu figūriņas. Ieeja bez maksas.

Paralēli dzīvnieku izstādei un svētku tirdziņam, pie Liepājas Latviešu biedrības nama darbosies arī radošā Lieldienu darbnīca, kurā par simbolisku samaksu bērni kopā ar vecākiem varēs izgatavot putnu būrīti, kuru pēc tam izvietot mežā vai savā piemājas dārzā, tādejādi sarūpējot mājvietu kādam strazdam vai zīlītei. Būrīša darināšana norisināsies Andra Blūma vadībā.

Savukārt, svētku tirdziņa sortimentā atradīsies gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem. Starp pārtikas produktiem būs atrodami Latvijā ražoti sīrupi, mājas vīni, tēju maisījumi, veselīgi izstrādājumi no Latvijā audzētām ogām, kūpinātas zivis, visdažādākie konditorejas izstrādājumi, mājas sieri, kā arī garšvielas un citi gardumi. Tāpat Lieldienu tirdziņā varēs iegādāties dāvanas un suvenīrus no dzintara, ādas, sudraba, bronzas, koka un mīkstās rotaļlietas, suvenīrus ar Liepājas simboliku un personvārdiem, lina šalles u.c. lina izstrādājumus, adījumus gan bērniem, gan pieaugušajiem, mūzikas ierakstus un citus produktus.

Aicinām ikvienu sajust pavasara noskaņu tirdziņā, iegādāties mājražotāju gardumus, apmeklēt dekoratīvo dzīvnieku izstādi un izgatavot savu īpašo putnu būri, lai kopā svinētu  Lieldienu atnākšanu!


Pievieno komentāru

Kultūra