Liepājas Latviešu biedrības namā notiks svētku balle "Daudz laimes, Liepāja!"

19. martā pulksten 20, atzīmējot pilsētas dzimšanas dienu, Liepājas Latviešu biedrības namā notiks svētku balle "Daudz laimes, Liepāja!" kopā ar Latvijā atpazīstamāko perkusionistu Nilu Īli un grupu „Afroambient” no Rīgas un muzikālo grupu “Tērvete”, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus Nils Īle nodarbojas ar perkusiju spēles tehniku. Šo gadu laikā mākslinieks ir daudz ceļojis (Āfrika, Indija, Austrālija u.c.) un pilnveidojis savas zināšanas un izpratni par ritma būtību un spēku, piedaloties vairākos starptautiskos festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos. Viņš ir sadarbojies ar daudziem māksliniekiem, kopīgi veidojot performances gan vizuālās mākslas, gan teātra un kino pasākumos. ​Nils Īle kopā ar savu grupu balles apmeklētājiem sniegs aizraujošus ritma paraugdemonstrējumus, izpildot Āfrikas, Brazīlijas, Indijas un Austrālijas mūzikas kompozīcijas, kur arī pašiem skatītājiem būs iespēja iesaistīties grupas veidotajās ritma improvizācijas spēlēs.

Balles laikā pavasarīgas vēsmas  ieskandinās arī Liepājas netradicionālās deju studijas “Arabeska” spāņu flamenko deju priekšnesums, kurš priecēs ar dinamiskām, sarežģītām un izaicinošām kustībām, apvienojumā ar ugunīgo spāņu mūziku.

Balles viesi svētku nakti varēs izdejot grupas “Tērvete” muzikālās programmas pavadījumā, kuras daudzpusīgajā repertuārā ir ietvertas gan romantiskas, gan jautras un iedvesmojošas melodijas. Grupa ilgstoši ar  labiem rezultātiem ir gan “Latvijas Radio 2″ dziesmu apritē, gan “Latvijas šlāgeraptauja” dziesmu sacensībā. “Tērvete” ar savu vairāk kā 25 gadus nemainīgo sastāvu - Artūru Reiniku un Oskaru Andrušānu  Liepājas Latviešu biedrības namā uzstāsies pirmo reizi.

Aicinām ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi, kurš vēlas kārtīgi izlīksmoties un radīt patīkamu svētku noskaņu, kopīgi svinēt Liepājas dzimšanas dienu!

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.


Pievieno komentāru

Kultūra