Liepājas Latviešu biedrības namā notiks balle "Pavasara kokteilis"

15. aprīlī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina uz balli „Pavasara kokteilis”. Dejotāju priekam un atpūtai balles muzikālo pavadījumu izpildīs grupa „Jauna diena” no Salaspils. Vēl lielāku interesi skatītājos varētu izraisīt atraktīvais Bārmeņu šovs, kuru pērn Biedrības nama balles apmeklētāji uzņēma ar lielām ovācijām, demonstrējot meistarīgus un veiklus bārmeņu trikus, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Grupa „Jauna diena” iepriekš bija zināma kā „Emburgas zēni”, bet nu jau gadu muzikanti dzied, spēlē un iepriecina klausītājus ar savu jauno nosaukumu. Grupas repertuārā iekļautas dažādu ritmu un raksturu kantrī stila dziesmas, izpildot gan populāru dziesmu kaverversijas, gan savas oriģināldziesmas latviešu un angļu valodā. Mūziķi ik gadu piedalās vairākos starptautiskos kantrī mūzikas festivālos, kā arī  citos Eiropas mūzikas projektos.

Par vakara īpašo pārsteigumu būs parūpējušies „Martandi” bārmeņi Romāns un Deniss. Atraktīvie bārmeņi demonstrēs virtuozus trikus ar pudelēm, kokteiļu šeikeriem un citiem bāra aksesuāriem, kas sevī ietvers baudījumu gan garšai, gan redzei, gan sirdij.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, pavasarīgos balles mirkļus varēs iemūžināt īpašajā austrumniecisko noskaņu foto stūrītī, kurš tapis sadarbībā ar Liepājas Indijas preču veikalu.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina izmantot iespēju pavadīt neaizmirstamu deju vakaru kopā ar sev tuviem cilvēkiem, kad saulīte samīļo ik dienas jo vairāk, bet mūsu sirdīs un prātos ienāk arvien vairāk gaišu un priecīgu domu.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.


Pievieno komentāru

Kultūra