Liepājas Latviešu biedrības nama ballē uzstāsies Roberto Meloni 1

Sieviešu dienai veltītā svētku balle “Sapņu Afrodīte” notiks 7. martā pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nama (LLBN) lielajā zālē. Daiļo būtņu acis un sirdis iekvēlinās īpašs Roberto Meloni muzikālais veltījums sievietēm un par balles tālāko atmosfēru rūpēsies muzikālā grupa “Roja”, informē Liepājas Latviešu biedrības nama Kultūras darba menedžere Laura Giptere.

Gan sievietēm, gan vīriešiem, neatkarīgi no vecuma, šī diena ir kā vēl viens mirklis, lai atcerētos par to, cik svarīga, mīlama un iepriecināšanas vērta ir katra sieviete. Tieši tādēļ itāļa Roberto koncertprogramma ir kā slavinājums tik ļoti īpašajām Latvijas sievietēm, kā arī atgādinājums vīriešiem – mīlēt, cienīt un aplidot savas dārgās sievietes, ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Roberto veltījums sievietēm tiks izpildīts piecās valodās – itāļu, spāņu, portugāļu, franču un, protams, latviešu. Balles apmeklētāji varēs izbaudīt ne vien mīlestības apliecinājumu dziesmas sievietēm, bet arī jautrus un asprātīgus hītus no šova „Izklausies redzēts”.

Savukārt, grupa „Roja", kas šogad svin 15 gadu jubileju, ballē dziedās par mīlestību, jūru un dzīves vētrām. Grupas “Roja” dzīvespriecīgie mūziķi ir izdevuši 4 albumus, spēlējuši neskaitāmi daudz koncertos un ballēs, kā arī aktīvi piedalās “Latvijas Radio 2” aptaujās, “Latvijas šlāgeraptaujā”, “Dzintara dziesma” u.c.

Kā ierasts, LLBN balles ir ļoti pieprasītas, tāpēc aicinām galdiņu rezervāciju neatlikt. Biļešu tirdzniecība un galdiņu rezervācija uz šo balli notiek kopš 17. februāra. To iespējams izdarīt LLBN kasē, Rožu lauk. 5/6, vai pa tālruni – 634 238 29.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kola

sarkano sieviešu dienā īstais internacionalists

pirms 6 gadiem, 2015.02.22 08:44

Kultūra