Liepājas Kultūras tramvajā atzīmēs Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu

Par godu Starptautiskajai dzīvnieku aizsardzības dienai, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 4.oktobrī, šodien Liepājā plkst.17.01 Kultūras tramvaja reisā no pieturvietas "Kurzeme" kā pasažieri dosies arī dažādu sugu suņi kopā ar saviem saimniekiem un skolotājiem.

Kultūras tramvajā viesosies Liepājas Dzīvnieku audzētāju biedrība - vēju pilsētas suņu īpašnieku klubs, kurā apvienojušies cilvēka senākā drauga cienītāji, audzētāji, hendleri un kinoloģijas speciālisti ar saviem mīluļiem. Brauciena laikā tiks sniegtas konsultācijas par suņu audzināšanu, ēdināšanu, veselību u.c. jautājumiem. Pasažieriem būs iespēja Kultūras tramvajā sastapt dažādu sugu suņus, kā arī suņus-dakterus (kanisterapija). Tāpat reisa laikā pasažieri varēs iepazīties ar Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversme "Lauvas sirds" darbību, kā arī saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par dzīvnieku adopcijas iespējām.

Starptautisko dzīvnieku aizsardzības dienu pasaulē atzīmē jau kopš 1931.gada.

Kultūras tramvaja reisa laikā, kad tramvajs pieturvietā "Kurzeme" uzņem māksliniekus un pasažierus un dodas dienvidrietumu virzienā, ikviens var braukt pilnu apli, iegādājoties tikai vienu tramvaja biļeti. Parasti, lai izbrauktu šādu apli (pieturvietas - "Kurzeme", M.Ķempes iela, Brīvības iela, "Kurzeme") nepieciešamas trīs biļetes.

Pievieno komentāru

Kultūra