Liepājas Kultūras pārvalde aicina tirgotājus pieteikties Jūras svētku tirgum

2016. gada 9. jūlijā Liepājā norisināsies Jūras svētki, kā ietvaros Liepājas Kultūras pārvalde organizē Jūras svētku tirgu.  Tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikties tirgum līdz šī gada 16.jūnijam.
 
Tirgošanās norisināsies Liepājas promenādē no pulksten 12:00 līdz 18:00. Liepājas Kultūras pārvalde aicina pieteikties Latvijas tirgotājus un amatniekus, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, gatavotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus, kā arī atbilstoši Jūras svētku tēmai rūpnieciski ražotas preces, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.
 
Lai pieteiktu dalību Jūras svētku tirgum, jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē šeit: http://liepajaskultura.lv/lv/juras-svetki
Organizatori atgādina, ka reģistrējoties Jūras svētku tirgum, pieteikuma anketai OBLIGĀTI jāpievieno reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkohola un tabakas tirdzniecības atļauju kopija, kā arī divi fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi.
 
Ar Jūras svētku tirgus noteikumiem var iepazīties šeit: http://liepajaskultura.lv/uploads/files/J%C5%ABras%20sv%C4%93tku%20nolikums.pdf
 
Tirgotāji aicināti padomāt par savas tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši Jūras svētku tematikai.
 
Jūras svētki tradicionāli sāksies pulksten 11:00 ar piemiņas brīdi pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem un zvejniekiem. Kultūras programma norisināsies no pulksten 12:00.

Pievieno komentāru

Kultūra