Liepājas jaunieši dosies pieredzes apmaiņā uz Igauniju

Šīs nedēļas nogalē astoņi Liepājas jaunieši ar Liepājas Jaunatnes centra atbalstu dosies uz Igauniju, lai no 13. līdz 20.oktobrim piedalītos starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņas projektā "Meeting Other Ways of Living".

Pieredzes apmaiņas projekts kopā pulcēs vairāk nekā 45 dalībniekus no Somijas, Dānijas, Lietuvas, Latvijas un pašas Igaunijas.

Projekta ietvaros kvalificētu un pieredzējušu treneru vadībā jauniešiem vairākas dienas būs iespēja strādāt un gūt iemaņas dažādās meistarklasēs – Deja, Mūzika un Cirks, kā rezultātā jaunieši izveidos kopēju performanci, kas tiks prezentēta plašākai publikai.

Projektā Latviju pārstāvēs jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem – Anete Eversone, Egija Maškēvica, Taņa Pakalnišķe, Reinis Siliņš, Rihards Pēteris Ročāns, Edgars Pankratovs, Annija Gancone un Egils Šusts.

Līdz braucienam uz Igauniju jauniešiem kopīgi jāsagatavo priekšnesums, lai prezentētu Liepāju un Latviju t.s. Starptautiskajā vakarā, kurā jaunieši iepazīs citu valstu kultūru, kopīgo un atšķirīgo. Tādējādi tiks veicināta savstarpējā iecietība jauniešu starpā, viņi ātrāk sadraudzēsies un projekta aktivitātes noritēs daudz radošākā atmosfērā.

Projekts notiek ar Eiropas Savienības programmas Jaunatne darbībā un Starptautiskā jauniešu pieredzes apmaiņu projektu tīkla Drums For Peace atbalstu.

Daira Kārkliņa
Liepājas Jaunatnes centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Kultūra