Liepājas jaunie dejotāji gūst panākumus Polijā

Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju grupa "Dzintari" Montas Sprūdes vadībā ar panākumiem atgriezušies no "Pasaules deju nedēļas 2012" Polijas pilsētā Mikolajki, kas notika no 7. līdz 10 decembrim, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

"Dzintari" septiņu dejotāju sastāvā junioru grupā iekļuva pirmajā sešiniekā un sīvā konkurencē ar dejotājiem no Polijas, Ukrainas un Krievijas izcīnīja sesto vietu un godpilno  pasaules līmeņa kausu.

Pasaules deju nedēļā no Liepājas BJC piedalījās pavisam 40 dejotāji - arī deju studija "Rotaļa" (vadītāja Aina Apene) un Marinas Zuntneres vadītā aerobikas  studija, kura savā grupā ieguva septīto vietu un kausu.

Pasaules deju nedēļu jau 12. gadu organizē Polijas deju federācija sadarbībā ar Starptautisko deju organizāciju.

Šogad uz deju grīdas savu prasmi rādīja vairāk nekā 3000 dejotāju no 20 valstīm dažādos deju stilos. Konkurss notika vienlaicīgi uz piecām skatuvēm. Konkursu vērtēja kompetenta starptautiskā žūrija.

Pavisam no Latvijas deju nedēļā Polijā piedalījās trīs kolektīvi – Liepājas BJC, Liepājas deju grupa "Ekstra" un dejotāji no Jelgavas.

Pievieno komentāru

Kultūra