Liepājas iedzīvotājus aicina kopā iedziedāt himnu labdarības akcijai "Dāvā bērniem prieku"

Visi Liepājas un apkaimes novadu iedzīvotāji, kuri ir Maxima klienti un kuriem ir "Paldies" karte, tiek aicināti vienoties sirds darbam – kopīgi iedziedāt himnu labdarības akcijai "Dāvā bērniem prieku", kuru jau trešo gadu organizē kompānija Procter&Gamble sadarbībā ar fondu Ziedot.lv. Dziesmas tekstu un mūziku speciāli šai akcijai ir sarakstījis latviešu dziesminieks Jānis Holšteins, savukārt galvenā himnas soliste būs Aija Andrejeva. Visi ienākumi no himnas atskaņošanas nonāks Ziedot.lv, lai palīdzētu bērnu rehabilitācijā.

Piedalīties labdarības himnas tapšanā būs iespēja no 4. decembra līdz pat 9. decembrim. Lai veiktu balss ierakstu mobilajā ierakstu studijā, interesentiem jādodas uz veikalu Maxima Liepājā, Klaipēdas ielā 62 un ar "Paldies" kartes palīdzību jāatver ierakstu studijas durvis – tajā skanēs akcijas "Dāvā bērniem prieku" patroneses Aijas Andrejevas iedziedātā labdarības himna. Sekojot līdzi norādēm uz ekrāna, akcijas dalībniekiem jādzied līdzi atskaņotajam ierakstam. Akcijas noslēgumā visas ierakstītās balsis tiks savienotas kopējā himnā, radot visu dalībnieku virtuālu kori.

"Es uzskatu, ka ikvienam ir jāpiedalās šādos projektos, jo cilvēki ir radīti, lai viens otram palīdzētu. Dziesma ir visa mana dzīve, tādēļ ar tās palīdzību es vēlos pievērst līdzcilvēku uzmanību un aicināt visus dziedot palīdzēt bērniem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams. Jānis Holšteins ir paveicis lielisku darbu un sarakstījis aizkustinošu un mīlestības pilnu dziesmu – kā radītu šim projektam! Ikviens, kurš ar savu balsi piedalīsies šajā labdarības projektā, ieliks daļu no savas sirds īpašajā labdarības himnā," stāsta Aija Andrejeva.

Liepājas iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti apmeklēt ierakstu studiju darba dienās, izņemot pirmdienas, no pulksten 16:00 līdz 21:00, savukārt brīvdienās – 12:00 – 18:00.

Pievieno komentāru

Kultūra