Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs aicina pieteikties masku gājienam

1. decembrī ikviens liepājnieks tiek aicināts piedalīties jautrajā masku gājienā, lai ierastos Rožu laukumā un piedalītos Liepājas lielās Ziemassvētku egles rotājumu iedegšanas pasākumā.

Līdz 25. novembrim savu dalību masku gājienam iespējams pieteikt Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā, mājaslapā www.liepajasbjc.lv aizpildot anketu un nosūtot to uz e-pasta adresi: vinetu70@inbox.lv.

Ik gadus Liepājā 1. decembrī Liepājas Rožu laukumā liepājnieki tiek aicināti uz skaistu pasākumu, kura neatņemama sastāvdaļa ir masku gājiens. Tā organizētāji ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs, bet gājiena galvenie varoņi ir paši liepājnieki, kas iejutušies visdažādākajos tēlos un ietērpušies krāsainos tērpos.

Masku gājienā aicināti piedalīties bērni, skolēni, draugu kompānijas, ģimenes, uzņēmumu pārstāvji, ieturot kādu izvēlētu vienotu tēlu.  Īpaši gaidīti tradicionālie latviešu ķekatu tēli: siena guba, kaza, dzērve, lācis, aita, gailis, zirdziņš...mēnestiņš, saulīte, zvaigznīte un citi spīdekļi. Masku gājiena dalībnieki aicināti padomāt arī par dažādiem skaņas un gaismas efektiem, izņemot dzīvu uguni un pirotehniku.

Pulcēšanās masku gājienam notiks 1. decembrī pulksten 17 Liepājas Olimpiskā centra foajē. Tad gājiens jautrā solī un ar atraktīvām izdarībām dosies uz Rožu laukumu, lai piedalītos pasākumā, kura kulminācija būs lielās Ziemassvētku egles iemirdzēšanās.

Ar masku gājiena nolikumu iespējams iepazīties mājaslapā: www.liepajasbjc.lv un www.liepajaskultura.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra