Liepājas Bērnu un jaunatnes centrā atklās "Mini baseinu"

Liepājas bērnu un jaunatnes centrā, struktūrvienībā "Laumiņa" (Krūmu ielā 29), 20. oktobrī plkst.11 notiks "Mini baseina atklāšanas svētki", kurā turpmāk visu mācību gadu varēs trenēties jaunie kuģu modelisti.

Baseins ierīkots ar Liepājas domes un Izglītības pārvaldes atbalstu, izglītības pārvaldes projektu konkursā iegūstot Ls 800 baseina būves materiālu iegādei.

Baseinu izgatavoja un uzstādīja  skolotāji kopā ar kuģu modelisma pulciņu dalībniekiem. Jaunais baseins dos jaunu elpu kuģu modelisma pulciņu darbā - ja līdz šim Bērnu un jaunatnes centram kuģu modelistu vajadzībām nācās īrēt Liepājas 8. vidusskolas baseinu, tad tagad pašiem uz vietas būs savs baseins, kur visu gadu trenēties un rīkot sacensības.

Svētku laikā notiks kuģu modeļu sacensības mini baseinā "Liepājas vilnis 2012". Sacensības notiks 4 modeļu klasēs (EXg - 600g, EXe - 600, EK - 600, EH - 600). Dalību sacensībās pašreiz ir pieteikuši dalībnieki no Klaipēdas tehniskā jaunrades centra, dalībnieki no Rīgas Jauno tehniķu centra un Lieplājas BJC trīs kuģu modelisma pulciņi skolotāju Pāvela Ivanova, Ulda Skamara un Induļa Burkēvica vadībā.

Interesentiem vēl ir iespēja pieteikties radošajā darbnīcā  - "Izgatavo savu kuģa modeli" un uzreiz izmēģināt tā peldspēju, piedaloties sacensībās.

Liepājā ir senas tradīcijas kuģu modelismā, un Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs ir vienīgā vieta Liepājā, kas bērniem un jauniešiem piedāvā šādu modelisma veidu. Katru gadu BJC organizē starptautiskas kuģu modeļu sacensības baseinā un atklātos ūdeņos, lai profesionāli novērtētu bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas. Liepājas kuģu modelistiem vienmēr ir bijuši labi sasniegumi arī valsts mēroga sacensībās.

Pievieno komentāru

Kultūra