Liepājai sava šokolādes pastkarte

No šodienas, 7. jūnija, visiem, kuri savus draugus vēlas iepriecināt ar pastkartes sūtījumu no Liepājas, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā ir pieejama pavisam ekskluzīva un garda pastkarte no šokolādes.

Šokolādes pastkarte jeb ŠOKO PASTS ir īpaši iepakota 100g "Laima" šokolāde, kuru var nosūtīt pa pastu.  Produkts apvieno klasiskās pastkartes funkcijas un šokolādi. Iepakojums izveidots tā, lai ikvienu uzrakstīto apsveikumu varētu izlasīt tikai tā saņēmējs speciāli atverot pastkartes sadaļu, informē Ieva Hmieļevska, LRTIB vadītāja.

Liepāja ir pirmā no Kurzemes pilsētām, kura izveidojusi savu šokolādes pastkarti un astotā Latvijas pilsēta, kurai sagatavots speciāls  ŠOKOPASTA dizains.
 
Produktu var nosūtīt gan Latvijā, gan ārpus Latvijas  noformējot un sūtot kā jebkuru standarta pastkarti. Sūtījuma cena Latvijas teritorija ir 0,48 LVL (pastmarkas nomināls),  Eiropas Savienībā 0,91 LVL, ārpus Eiropas  Savienības teritorijas 1,10 LVL.  
Latvijas teritorijā produkts adresātu sasniedz nākošajā darba dienā.
 
ŠOKO PASTS ir reģistrēta preču zīme. ŠOKO PASTS darbību sāka 2010.gada nogalē un līdz šim ir laidis apgrozībā produktu ar  29  dažādiem dizainiem.

Plašāka informācija: www.sokopasts.lv

Pievieno komentāru

Kultūra