Liepājā vislētākās biļetes uz Eiropas džeza orķestra koncertu

Liepājā biļešu cena uz Eiropas džeza orķestra koncertu ir ļoti pievilcīga – Ls 3, kamēr Rīgā koncerta biļete apmeklētājiem izmaksās no Ls 5 līdz Ls 20. Tik pievilcīga biļetes cena tiek nodrošināta ar Liepājas Kultūras pārvaldes un Liepājas Latviešu biedrības nama finansiālu atbalstu, informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Liepājnieki un Kurzemes novada iedzīvotāji tiek aicināti izmantot šo iespēju dzirdēt tik augstas klases māksliniekus un Otrajās Lieldienās apmeklēt koncertu.

Lai biļetes uz koncertu varētu iegādāties visa Kurzemes novada iedzīvotāji arī Lieldienu brīvdienās, ir rasta iespēja nodrošināt biļešu tirdzniecību "Biļešu paradīzes" tīklā. Biļetes iespējams iegādāties arī Liepājas Latviešu biedrības nama kasē līdz šī gada 21. aprīlim, kā arī koncerta dienā – 25. aprīlī. Koncerta sākums pulksten 18. Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē uz koncertu tiks nodrošinātas 360 sēdvietas.

Eiropas džeza orķestris uzstāsies Liepājas Džeza dienu ietvaros, sniedzot unikālu koncertu. 2011. gada orķestra programma ir izveidota uz modernā džeza bāzes ar etniskās mūzika piegaršu. Dažbrīd programma ir pat ēteriska, dažbrīd pat ļoti mežonīga, kur sastapsies Eiropas un Afro – Amerikas muzikālais mantojums.

Eiropas Džeza orķestra tūre sāksies Dānijā 4. aprīlī un noslēgsies 28. aprīlī Somijas pilsētā Turku. Liepājā orķestris viesosies 25. aprīlī, piedāvājot liepājniekiem krāšņu koncertprogrammu, ko visprecīzāk var definēt divos vārdos – pasaules džezs.

Pievieno komentāru

Kultūra