Liepājā viesosies līnijdejotāju klubs "Jautrie zābaciņi"

15. maijā pulksten 13 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē ar koncerttūres programmu "Lūk, tās ir līnijdejas!" viesosies viens no lielākajiem Latvijas līnijdejotāju klubiem "Jautrie zābaciņi" Iritas Rumbenieces vadībā.

Koncertā skatītājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 20 dejas - gan klasiskās līnijdejas populāras kantrimūzikas pavadījumā, gan vairāki komandu priekšnesumi - oriģinālas horeogrāfijas, ar kurām "Jautro zābaciņu" līnijdejotāju komanda izcīnījusi uzvaras starptautiskās sacensībās, tostarp ieguvusi pasaules čempionu titulu.

Ieskatu līnijdeju sacensību gaisotnē sniegs arī tie "Jautro zābaciņu" dejotāji, kas sacenšas individuāli, piedāvājot valša, čačača, polkas, smooth un citu deju fragmentus.

Neizpaliks arī jestrāki deju soļi nebēdnīgu latviešu dziesmu pavadījumā, kā arī vairāki citi emocionāli pārsteigumi, tostarp gados un dvēselē jauneklīgākajai publikas daļai, kam reizumis dejošana strīpiņās nešķiet mūsdienīgākā un atraktīvākā nodarbe...

Ar "Lūk, tās ir līnijdejas" koncerttūri "Jautrie zābaciņi" atzīmē savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju. Kolektīvā kopumā dejo vairāk nekā 100 dalībnieku no visdažādākajiem Latvijas novadiem - Rīgas, Kuldīgas, Skrundas, Aizputes, Rudbāržiem, Baložiem un arī Limbažiem. Liepājā notiks tūres trīspadsmitais koncerts, kurā dejos ap 60 kolektīva dejotāju.

Koncerts ikvienam skatīties gribētājam - bez maksas!

Pievieno komentāru

Kultūra