Liepājā viesosies komiķis Edgars Bāliņš un dziesminieks Imants Daksis

Piektdien, 15. novembrī, pirmo reizi uz Liepājas kluba "Fire Bar" skatuves kāps komiķis Edgars Bāliņš, bet vakara turpinājumā uzstāsies dziesminieks Imants Daksis.

Latvijā "Stand up comedy" žanrs tieši šogad  ir piedzīvojis strauju uzplaukumu un piektdien būs iespēja baudīt jaunā komiķa Edgara Bāliņa priekšnesumu. Lai gan komiķa gaitas E. Bāliņš uzsācis salīdzinoši nesen, viņš jau paspējis iekarot zināmu atbalstītāju loku un uzstāties gan vairākās Latvijas pilsētās, gan festivālā "Positivus", informē "Fire Bar" pārstāvis Edgars Enkūzens.

Piektdien jaunais komiķis sniegs soloizrādi - pilnīgu ieskatu savā repertuārā, kurā runās par vairākām sabiedrībā aktuālām tēmām. Priekšnesuma ilgums - aptuveni 50 minūtes.

Vakara turpinājumā akustisko koncertu sniegs dziesminieks Imants Daksis. Viņš ir latviešu mūziķis un dzejnieks, kurš tiek uzskatīts par jaunā mūzikas žanra - kliedzošā folka pārstāvi. Dziesminieks darbojies vairākos muzikālajos projektos, taču vaisvairāk I. Daksis pazīstams kā solomākslinieks.

Ieeja klubā būs no pulksten 19, izrāde sāksies pulksten 20, bet koncerta sākums pulksten 21.30.

Ieeja - divi lati.

Pievieno komentāru

Kultūra