Liepājā vairākus koncertus sniegs Ginesa rekordists Alekss Karlins

Liepājas klubā „Fontaine palace” un bārā „Fire bar” no 27. līdz 30. septembrim vairākus koncertus sniegs ģitārists Alekss Karlins no ASV. 2009. gadā mūziķis uzstādīja Ginesa rekordu, sniedzot visilgāko solokoncertu pasaulē – 32 stundas nepārtrauktas mūzikas.

Kaut gan Alekss Karlins vislabāk zināms kā solomākslinieks, šoreiz Liepājas koncertos viņam pievienosies pavadošā grupa, kuras sastāvā basģitāru spēlēs „Fontaine palace” un „Fire bar” namatēvs Louie Fontaine, bet bungas un ritma ģitāru spēlēs citi Liepājā labi zināmi mūziķi, kuri ierasti koncertē kopā ar pazīstamo ģitāristu Ainaru Virgu un citiem.

Jau vairāk kā desmit gadus Alekss dzīvo Polijā, aktīvi koncertējot visapkārt Eiropai, gada laikā sniedzot vairāk kā 150 koncertu. Līdz šim mūziķis koncertējis kopā ar tādām grupām kā „Motorhead”, „Psychotic pineapple” un daudzām citām.

Liepājā Alekss Karlinss uzstāsies ceturtdien, 27. septembrī klubā „Fontaine palace”, bet 28. un 29. septembrī sniegs koncertus viesnīcas „Fontaine Royal” bārā „Fire Bar”. Ieeja uz visiem koncertiem būs bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra