Liepājā tiks atvērta jauna pludmales kafejnīca-bārs "Ar mani atkal runā kaijas" 1

Šovakar Liepājā, Kūrmājas prospekta galā, ar atklāšanas ballīti, kurā ar savu muzikālo gaumi klātesošos priecēs dīdžejs Toms Grēviņš, tiks atvērts jauns pludmales bārs "Ar mani atkal runā kaijas".

"Mums iepatikās Garciema "Ar mani atkal runā kaijas" koncepts, tāpēc tie, kuri ir apmeklējuši "Ar mani atkal runā kaijas" Garciemā, atradīs ko pazīstamu arī Liepājas pludmales bārā," informēja uzņēmumā.

Idejas autori un realizētāji ir Liene Feldmane ar vīru Mārtiņu Feldmani, vīra māsu Madaru Feldmani un draugiem brāļiem Robertu un Jāni Baložiem: "Mēs vēlamies radīt tādu vietu, kas patīk mums pašiem un piedāvāt to arī citiem. Pie mums varēs iegādāties Užavas alu, "Druvas" sveramo saldējumu vafelēs, garšīgu kafiju, klausīties mūziku. Darbosimies paši un kopā ar mūsu draugiem, mācīsimies lietas, ko iepriekš nekad neesam darījuši, tāpēc, ja varbūt kādreiz izlīs kāda kafija, vai par daudz saputos alus kausā, mēs ceram, ka to kompensēs pozitīva atmosfēra, cilvēciskums no mūsu un sapratne no jūsu puses," pastāstīja bāra saimnieki.

Bārs "Ar mani atkal runā kaijas" būs atvērts pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās no plkst.11 līdz plkst.22, savukārt trešdienās, piektdienās un sestdienās - no plkst.11 līdz pat rītam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra