Liepājā spēlēs "D11 Blues Band"

Piektdien, 30.novembrī, Liepājas bārā "Fire Bar" uzstāsies grupa "D11 Blues Band" no Grīziņkalna.

Video skatīt šeit.

Blūzs nav tikai veci vīri uz čīkstoša krēsla ar akustisko ģitāru rokās un viskija glāzi pie kājām. Blūzs ir arī enerģiska, atraktīva un reizēm pat trakulīga mūzika. Un pilnīgi noteikti blūzs ir patiesa mūzika patiesiem cilvēkiem, kas necenšas izlikties labāki, nekā ir īstenībā.
    
2005.gadā dibinātais ansamblis D11 Blues Band radās bez pretenzijām uz iekļūšanu topos, televīzijas ekrānos vai pārdotāko ierakstu plauktos. Galvenais, lai mūzika, kas patīk pašiem, radītu prieku arī citiem. Tāpēc neatkarīgi no publikas skaita vai skatuves izmēra lielāko gandarījumu grupas dalībniekiem var sniegt pat viens vienīgs klausītājs, kurš pēc koncerta paspiež roku un atzīstas: “Vīri, vispār jau es blūzu neklausos, taču es tiešām nezināju, ka tas var būt tāāāds!”
    
Par D11 Blues Band rokrakstu var uzskatīt spēkpilnu elektrisku skanējumu ar nelielu džeza piekrāsu, kas koncertos plūstoši papildinās ar jam session raksturīgajām improvizācijām. Tieši brīvība mūzikā rada lielāko aizrautību pašos D11 Blues Band dalībniekos, tādējādi aizraujot līdzi arī klausītājus.

Fire Bar atrodas Liepājā, Stūrmaņa ielā 1, viesnīcas  Fontaine Royal telpās.
Koncerta sākums 22:00, ieeja klubā no 21:00, biļetes cena 2 lati.

Pievieno komentāru

Kultūra