Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā skatāma stikla mākslas izstāde "Iztēles spēks"

Liepājas Bērnu mākslas skolā līdz 2. aprīlim skatāma stikla mākslas izstāde "Iztēles spēks", informē skolas direktore Ilze Elizabete Rasa. Izstāde apskatāma katru darba dienu no plkst.12 līdz 19.

Tā sniedz ieskatu Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Luksemburgas stikla mākslinieku radošajā darbībā, katras tautas raksturīgajā skatījumā. Izstādi papildina video reprodukcijas ar darba procesa demonstrēšanu, kas varētu veicināt visu Liepājas iedzīvotāju un viesu izpratni par šo mūsdienās aktuālo vizuāli plastiskās mākslas žanru.

Izstādi organizē mākslas centrs „Pēda”. Tā ir biedrība, kuras mērķis ir radīt nepieciešamos apstākļus mākslas un kultūras pasākumu attīstībai Kurzemē; organizēt vietējus un starptautiskus konkursus, festivālus, izstādes, skates un cita veida pasākumus mākslas jomā; veicināt šajā nozarē darbojošos organizāciju, uzņēmumu sadarbību; veikt mākslas un kultūras, kā arī citu līdzīgu nozaru izpēti un analizēšanu; informēt un izglītot jaunatni mākslas un kultūras jomā. Biedrība sevī ir apvienojusi jaunus, radošus, enerģijas un idejas bagātus stikla māksliniekus no Kurzemes reģiona, kuri ir satikušies Latvijas Mākslas akadēmijā, kopā piedalījušies dažādās izstādēs Latvijā (Rīgā, Liepājā, Saldū, Talsos, Kuldīgā, Aizputē, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā), gan ārpus tās (Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Nīderlandē, Krievijā, Baltkrievijā, Vācijā), ņēmuši dalību simpozijos (Latvijā, Lietuvā, Polijā, Ukrainā, Ungārijā, Vācijā, Krievijā, Luksenburgā) un semināros (Latvijā, Lietuvā, Vācijā).

Izstādē ar saviem darbiem, pārstāvot Latviju, piedalās Inita Ēmane, Solvita Bruže, Iveta Brence, Vineta Groza, Ingūna Audere, Ilze Dūdiņa, Bārbala Gulbe, Guna Zommere, Vika Šulca. Lietuvu pārstāv Valda Verikaite, Julija Pociūte, savukārt Luksemburgu pārstāv Signe Ādmine-Bugeja.

Pievieno komentāru

Kultūra