Liepājā skanēs Zelta dziesmas ar "Apvedceļu", "Klaidoni" un "Baltajiem lāčiem" 1

17. martā pulksten 14 Liepājas Olimpiskā Centra Arēnā ar koncertprogrammu "Zelta dziesmas" uzstāsies tautā populāras un iemīļotas grupas, kā "Apvedceļš", "Klaidonis" un "Baltie Lāči", informē Reklāmas un komunikāciju aģentūras Ad|Diction pārstāve Linda Brūdere.

Šlāgermūzika Latvijā ir tradīcijām bagāts mūzikas žanrs, kas ir arī daļa tautas kultūras. 2011. gada jūlijā "Latvijas šlāgeraptaujas 2011" noslēguma koncerts bija skatītākā televīzijas programma, ko vēroja 204 800 Latvijas iedzīvotāji, izkonkurējot starptautisko jauno izpildītāju konkursu "Jaunais Vilnis".

No Latgales uz pasākumu Liepājā ieradīsies grupa "Baltie Lāči". 2011. gada rudenī Latvijas Šlāgeraptaujā grupas aranžētā V. Tilčika melodija "Svētceļnieks" tika atzīta par populārāko šlāgerdziesmu Latvijā. Koncertprogramma "Zelta dziesmas" ir mūzika dažādiem dvēseles noskaņojumiem, šoreiz tas būs īpašs veltījums liepājniekiem un pilsētas viesiem  Liepājas dzimšanas dienā, norāda Brūdere.

Koncerta apmeklētāji pirmās 300 biļetes varēs iegādāties par trīs latiem. Tuvojoties koncertam, biļešu cena sadārdzināsies.Biļetes iespējams iegādāties Latvijas 1. Rokkafejnīcā, Liepājas Teātrī, tirdzniecības centrā RIMI Ostmala, Liepājas Olimpiskajā Centrā, internetā -  www.bilesuparadize.lv un "Biļešu Paradīzes" kasēs visā Latvijā. Biļešu skaits ierobežots.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

O

šitās blices vienā pasākumā ir labs variants.

pirms 8 gadiem, 2012.01.31 16:16

Kultūra