Liepājā popularizēs ielu muzicēšanu

Liepājā šovasar īstenos projektu "Ielu muzikants", lai popularizētu ielu muzicēšanu, informē projekta mākslinieciskais autors Emīls Dreiblats.

Projekts sāksies jau sestdien ar muzicēšanu līdzās Rožu laukumā notiekošajai stādu parādei "Pavasaris ziedos". Ielu muzicēšana būs kā brīva un teju neorganizēta muzicēšana dažādās Liepājas vietās visas vasaras garumā.

Paredzams, ka kopumā šajā vasarā četras līdz piecas reizes Liepājas mūziķi dažādos sastāvos pulcēsies atsevišķās pilsētas vietās, lai popularizētu ielu muzicēšanu, kā arī priecētu garāmgājējus ar savu sniegumu.

"Šim visam nav nekādu milzu mērķu un plānu, ko sasniegt. Šis viss ir par to, ka muzicēt pilsētas ielās būtībā vajadzētu būt un ir ļoti vienkārši un ļoti iespējami. Gribam apliecināt, ka nospēlēt dziesmu uz ielas vairāk ir par vēlēšanos, nevis varēšanu to izdarīt. Turklāt šķiet, ka Liepājai jau nu piestāvētu, ja pilsētniekus un ļaudis, kuri atbraukuši ciemos, ik pa kādam laikam, ik pa kādam kvartālam priecētu ielu muzikanti. Īpaši vasarās," paskaidro Dreiblats.

Projekts notiek ar Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.

Pievieno komentāru

Kultūra