Liepājā plaši tiek atzīmēta džeza nedēļa

No pirmdienas līdz piektdienai Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola organizē džeza nedēļas aktivitātes. Tās ir gan meistarklases pie starptautiski pazīstamiem mūziķiem, gan grupu nodarbības un lekcijas. Šogad meistarklašu galvenā tēma ir SVINGS un nedēļas laikā apgūtās jaunās zināšanas ikviens interesents varēs vērot īpašā koncertā, kas norisināsies piektdien, 31.augustā, pulksten 19 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova, informē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Meistarklasi ritma grupai (ģitāristiem, basģitāristiem, sitaminstrumentālistiem un taustiņinstrumentālistiem) šonedēļ pasniedz Izraēlas mūziķis Erans Hars Evens (Eran Har Even), saksofona spēles meistarklasi pasniedz Kanādas mūziķis Jonatans Lindhorsts (Jonathan Lindhorst), savukārt trompetes meistarklasi vada Lietuvas mūziķis Dominikas Višņauskas, bet par vokāla meistarklasi ir atbildīga Latvijas pārstāve Evilena Protektore.

Šogad meistarklašu galvenā tēma ir SVINGS, kuru jaunieši apgūst gan meistarklasēs, gan grupu nodarbībās un lekcijās. Džeza nedēļas ietvaros notiek arī LMMDV Melngaiļskolas bigbenda mēģinājumi, kuros tiek sagatavota noslēguma koncerta programma. Tajā piedalīsies arī meistarklašu vadītāji, kas ir ne tikai izcili pedagogi, bet arī lieliski mūziķi.

Noslēguma koncertā ieeja ir bezmaksas!

Pievieno komentāru

Kultūra