Liepājā notiks "Vislatvijas Mugurčempionāta" noslēguma pasākums

Sociālās kampaņas GoTeach rīkotajā konkursā "Vislatvijas Mugurčempionāts" piedalījās arī vairākas Liepājas skolas - A .Puškina 2. vidusskola, 15. vidusskola, Liepājas centra sākumskola, 8.vidusskola un Liepājas Raiņa 6. vidusskola, kā arī citas Liepājas reģiona skolas.

GoTeach komanda 26. oktobrī organizē pasākumus 10 aktīvākajās Latvijas skolās, dodoties ciemos ar kādu sabiedrībā labi pazīstamu cilvēku un, protams, ar DHL GoTeach pārstāvi - Supervaroņa palīgu, lai mazliet kopistiski pavingrotu, parunātos, tiktu pie jaukām balvām un fotogrāfijām.
 
"Vislatvijas Mugurčempionāta" noslēguma pasākums, 26. oktobrī, notiks Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta vai aktu zāles telpās.

Liepājas Raiņa 6. vidusskola ieguvusi iespēju tikties un pavingrot kopā ar Māri Šveiduku un Supervaroņa palīgu, pateicoties vingrojumu bilžu lielajam ieteikumu skaitam.

Bet Liepājas 15. vidusskola bija pirmā Latvijas skola, kura uzstādija 1. rekordu šī konkursa ietvaros, kad vienlaicīgi vingroja 361 skolēns. Pēc šī rekorda, protams, radās izaicinājums arī citām skolām, kuras to arī pārspēja.

Sociālā kampaņa "Ievingrini spēkus Vislatvijas Mugurčempionātam", kas veltīta skolēnu muguras veselībai, šoruden aicina Latvijas skolās vingrot, lai atpūtinātu muguru un runātu gan par sēdēšanu ar taisnu muguru, gan par aktīvu un kustīgu dzīvesveidu.

Ar šo akciju izglītojošā un izklaidējošā veidā vēlamies pievērst bērnu un skolnieku uzmanību taisnai, veselai un stiprai mugurai.
Latvijas skolām tika sagatavots īpašs plakāts ar dažādiem muguras vingrinājumiem, kuros skolēniem saprotamā un interesantā veidā aicinājām kopīgi ar klasesbiedriem vingrot, un iesaistīt citus vienaudžus. Visi sociālajai kampaņai paredzētie materiāli tika bezmaksas nogādāti ar DHL Express starpniecību.

Idejas iniciators ir starptautiskā kompānija DHL Express, kura programmas "GoTeach" ietvaros, sadarbībā ar Veselības, Izglītības un Zinātnes ministrijām, ārstiem un medicīnas ekspertu biedrībām, kā arī skolu direktoriem un sabiedrībā zināmi cilvēkiem, aicinātu skolas vecuma bērnu regulāri veikt muguras vingrinājumus un tā būtu stipra un vesela. Savukārt 26. oktobrī ir plānota Vislatvijas lielā vingrošanas diena, kurā aicinātu visus skolniekus vingrot, šādi simboliski atbalstot šo iniciatīvu veselai un stiprai mugurai.

Go Teach komanda

Pievieno komentāru

Kultūra