Liepājā notiks Nacionālā divu dienu suņu izstāde

Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrība, tautā saukta par suņu klubu šogad svin nozīmīgu jubileju – organizācijai aprit 40 gadu! Par godu šim datumam tiek gatavoti īpaši pārsteigumi nacionālo suņu izstāžu dalībniekiem, kas ar saviem mīluļiem Liepājā ieradīsies decembra otrajās brīvdienās – 8. un 9. decembrī.

Ikgadējā Liepājas izstāde šogad jau otro reizi norisināsies Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā. Visu šķirņu pārstāvjus tiesās starptautiski atzīti augsta līmeņa eksperti. Viņ vidū Spānijas pārstāvis Rafael Malo Alcrudo, kurš šogad tiesājis vairākas nacionālās, starptautiskās izstādes pasaulē, kā arī Eiro winner izstādi Rumānijā. Horvātijas pārstāvis Tino Pehars no Horvātijas ir ļoti pazīstams ar savu profesionalitāti un patīkamo izturēšanos ringā. Liepājā iradīsies arī trīs daiļā dzimuma pārstāves no Baltkrievijas Svetlana Radjuk, Jeļena Borisova un Irina Azen, kā arī Adam Ostrowski (Polija/Poland), Alberto Cuccillato (Itālija/Italy) un Kardos Vilmos (Ungārija/Hungary). Kopumā astoņi eksperti Liepājā tiesās suņus divu dienu garumā.

Liepājas dzīvnieku audzētāju biedrības vadītāja Marija Demčenko apstiprinājusi, ka šogad pilnīgi visus izstādes dalībniekus sagaida pārsteigumi. Balvas galvenajos ringos arī solās būt ļoti interesantas un vērtīgas!

Līdztekus izstādei, kā vienmēr, varēs iegādāties suņu kopšanas līdzekļus, aksesuārus un barību.

Plānots, ka Liepājas Olimpiskajā centrā, suņu izstādes teritorijā tiks uzstādīts arī Liepājas Dzīvnieku patversmes informatīvais stends, kurā liepājniekiem būs arī iespēja ziedot.

Atgādināsim, ka pērn Liepājā par labākā šķirnes pārstāvja, grupas un izstādes labāka suņa tituliem sacentās vairāk kā 700 suņu, kas pārstāvēja 150 šķirnes.

LDzAB ir vienīgais reģionālais Latvijas kinoloģiskās federācijas klubs Liepājā un rajonā. Klubs dibināts 1972. gadā un ir vecākais kinoloģiskais klubs Latvijā. LDzAB nodarbojas ar klubā reģistrēto šķirņu selekciju, palīdz izvēlēties šķirnes kucēnus jaunajiem īpašniekiem, sniedz konsultācijas par suņu audzēšanu un apmācību, kā arī rīko nacionālās šķirņu suņu izstādes Liepājā.

Kate Šterna

Pievieno komentāru

Kultūra