Liepājā notiks "Ievas pārvērtību" atlase

25. novembrī no plkst.12 Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies populārā TV 3 raidījuma "Ievas pārvērtības" radošā komanda. Plkst.12-14 izstāžu galerijā - jauno dalībnieču atlase, skaistumkopšanas speciālistu padomi.

Ieeja par brīvu.

Plkst.14-16 Kamerzālē "Ievas pārvērtību" vadītāju, modes mākslinieku Ginta Budes un Sonitas Pāvuliņas meistarklase. Ieeja - Ls 5.

Kā radās ideja, raidījuma producente Sandija Miezīte stāsta: "Lai novērtētu, vai sievietei tiešām nepieciešamas pārvērtības, viņa ir jāredz klātienē.Tādēļ šogad esam nolēmuši doties ārpus Rīgas, bet rīdziniecēm atlasi "Spicē" rīkosim tūres noslēgumā – 15. decembrī. Pasākumā sievietēm būs iespēja ne tikai piedalīties jauno dalībnieču atlasē, bet arī apmeklēt modes mākslinieku Ginta Budes un Sonitas Pāvuliņas meistarklasi.
        
Pasākuma norise plānota divās daļās.

Dienas pirmajā pusē visas dāmas, kuras vēlas piedalīties raidījumā, būs gaidītas uz jauno dalībnieču atlasi. Būs jāaizpilda anketas, tad sekos pārrunas ar raidījuma vadītājiem, modes māksliniekiem Gintu Budi un Sonitu Pāvuliņu, bet pēc tam ikviena sieviete varēs uzdot sev interesējošus jautājumus un saņemt padomus no skaistumkopšanas speciālistiem.

Pēc jauno dalībnieču atlases sāksies otrā daļa - modes mākslinieku Sonitas Pāvuliņas un Ginta Budes meistarklase. Tās, kuras nevēlas piedalīties raidījumā, bet grib būt informētas par novitātēm modē un uzzināt, kā pareizi ģērbties, var ierasties tikai uz šo daļu. Modes mākslinieki Gints Bude un Sonita Pāvuliņa šajā daļā stāstīs par vairākām tēmām: Kas ir mode un stils? Ikdienas mode, augstā mode un DRESS CODE.

Pievieno komentāru

Kultūra