Liepājā notiks elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe"

27. un 28. jūlijā Liepājas pludmalē notiks 3. starptautiskais elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe". Tas ir viens no lielākajiem elektroniskās mūzikas festivāliem, informē Liepājas Kultūras pārvaldes Attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.

Latvijā un ieņem nozīmīgu vietu deju mūzikas nozarē. Festivāls "Shine Cafe" apvieno sevī plašu elektroniskās mūzikas stilu daudzveidību, piedāvājot apmeklētajiem uz vairākām skatuvēm izbaudīt neaizmirstamus mirkļus pašā Baltijas jūras krastā.

Festivāls notiks divas diennaktis bez pārtraukuma – 48 stundas un uz 4 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 40 dīdžeju. Elektroniskās mūzikas cienītāji varēs izbaudīt vairāku mūzikas stilu – house, techno, drum’n’bass, dubstep, ambient un citu priekšnesumus.

Festivālā piedalīsies daudz profesionālu dīdžeju, vīdžeju, dejotāju no vairākām valstīm. Dienas laikā festivālā teritorijā apmeklētāji varēs izbaudīt ūdens atrakcijas, sporta spēles, mākslas radošas darbnīcas un citas aktivitātes.

Jau no februāra sāksies festivāla elektroniskās mūzikas pasākumi, gan Rīga, gan Liepāja, kuros piedalīsies Latvijas ievērojamākie dīdžeji. Šajos pasākumos apmeklētāji varēs iegadāties biļetes uz vasaras festivālu par īpašu cenu un uzzināt visu nepieciešamo informāciju par "Shine Cafe".

Pagājuša gada festivāls notika 8. jūlijā Liepājas pludmalē. Kopumā uz 4 skatuvēm uzstājas 37 dīdžeji no Krievijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas. Festivālu apmeklēja apmēram 2500 cilvēku.

Pievieno komentāru

Kultūra