Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks Dzejas dienu seminārs "Autors. Teksts. Lasītājs."

Jau tradicionāli Dzejas dienu laikā norisināsies seminārs „Autors. Teksts. Lasītājs.” Šā gada semināra tēma „Inteliģences loma sabiedriski politisko un kultūras procesu virzībā Latvijā”, rosinās semināra dalībniekus un viesus domāt par rakstnieka/dzejnieka vietu un nozīmi minētajos procesos, informē Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Seminārā piedalīsies dzejnieces Liāna Langa un Krista Anna Belševica, kā arī literatūrzinātnieces Inta-Genese Plaude un Anda Kuduma. Semināram pieteikto priekšlasījumu temati atspoguļo diskusijai izvirzāmos problēmspektus – „Ar sirdi dzirdēt, vārdā nosaukt. Ideāli un realitāte inteliģences, varas un tautas attieksmēs 21.gadsimtā”(I.Genese-Plaude), „Refleksija par ļaunumu atsevišķos Brodska, Kutzē un Zagajevska tekstos” (L.Langa), „Dzejnieks laikmeta griežos: tribūns, misionārs, opozicionārs...” (A.Kuduma), „Vai mākslā iespējams būt apolitiskam un, ko laikmets pieprasa no sava autora un lasītāja” (Krista Anna Belševica).

Seminārs notiks 13.septembrī pulksten 14 Liepājas Universitātes (Lielā ielā 14) 227. auditorijā.

Pievieno komentāru

Kultūra