Liepājā norisināsies vokālās mūzikas konkurss ''Balsis 2017''

Lai attīstītu, koptu un pilnveidotu bērnu radošo darbību, Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centru Liepājā rīkos vokālās mūzikas konkursu ''Balsis 2017''.  Pieteikumus konkursam var sūtīt līdz 2017. gada 1. februārim, informē konkursa rīkotāji.

Konkursā var pieteikties kolektīvi, sākot ar vokālajiem duetiem un trio, kā arī ansambļi, kuru sastāvā ir ne vairāk kā 12 dalībnieki. 2017. gadā jau 11 reizi bērni un jaunieši varēs apliecināt sevi mūzikas mākslā.

Dalībnieki tiks iedalīti grupās. A grupā ietilps vispārējās izglītības iestādes ar padziļinātu mūzikas apmācību, interešu izglītības programmās iesaistītie profesionālās ievirzes izglītības iestāžu un kultūras iestāžu bērnu vokālie ansambļi. Savukārt B grupā- vispārējās izglītības, speciālās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības iestāžu vokālā žanra mazie mūzikas kolektīvi.

Vokālās mūzikas konkursa mērķis ir stiprināt bērnu un jauniešu nacionālo identitāti, veicināt  vokālo ansambļu radošo darbību un izaugsmi, kā arī pilnveidot dalībnieku skatuvisko pieredzi, radošās spējas un akustiskās muzicēšanas prasmi.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 2017. gada 1. februārim, sūtot uz e-pastu: juris.locmelis@liepajasbjc.lv

Plašāka informācija, detalizēts konkursa nolikums ir atrodams Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mājas lapā internetā:  www.liepajasbjc.lv

Pievieno komentāru

Kultūra