Liepājā norisināsies otrais "Open Stage" pasākums

28. maijā Liepājas Jauniešu mājā, Kunga ielā 24, pulksten 18 jau otro reizi norisināsies pasākums “Open Stage”, kur skatuves mākslinieki varēs rādīt savas radošās dotības, veidot jaunus kontaktus, dalīties ar savu pieredzi un labi pavadīt laiku, informē pulciņa “Jaunie žurnālisti” dalībnieks Niklāvs Zahars.

“Sapratu, ka Liepājā netiek piedāvāti tādi pasākumi, kur cilvēki bez pieredzes varētu parādīt savus talantus. Ir gadījumi, kad izcili skatuves mākslinieki savas kautrības dēļ neuzstājas un paliek nepamanīti. Uzskatu, ka tāpēc arī ir vajadzīgi šādi pasākumi, kur draudzīgā vidē cilvēki var dalīties ar saviem talantiem un saņemt nepieciešamo atbalstu un konstruktīvo kritiku,” stāsta pasākuma idejas autors Liepājas Jauniešu mājas mūzikas telpas pārstāvis Ņikita Kaščenko.
 
Pasākuma “Open Stage” mērķis ir veidot draudzīgu vidi, kur cilvēki var dalīties ar saviem talantiem un saņemt nepieciešamo atbalstu un konstruktīvo kritiku, kā arī veidot jaunus kontaktus. Auditorija ir ikviens cilvēks, kurš grib padalīties ar saviem talantiem vai paskatīties citu cilvēku priekšnesumus.
 
Pirmais “Open Stage” pasākums Jauniešu mājās norisinājās 15. aprīlī un draudzīgā atmosfērā skatītāji varēja vērot hip hop dejas, klausīties dzeju, roku un citus priekšnesumus.
 
Papildus informāciju var saņemt, sazinoties ar pasākuma organizatoru Ņikitu Kaščenko: m.t. 22820590, e-pasts nikita.kascenko@gmail.com

Pievieno komentāru

Kultūra